165 Milyon XRP Coin Dakikalar İçinde Hareket Etti? İşlemlerin Amacı Ne?

Büyük Xrp transferleri görüldü. Sizler içni transferleri araştırdık...

165 Milyon XRP Coin Dakikalar İçinde Hareket Etti? İşlemlerin Amacı Ne?

Kripto balina takipçisi WhaleAlert bir kez daha milyonlarca XRP coin işleminin ortaya çıktığının sinyalini verdi. Eylem üç adımda gerçekleşti, ancak bu sefer Ripple cüzdanını içermiyordu.

İlk olarak, bilinmeyen bir cüzdandan 60 milyon XRP, Jed McCaleb’in tokenlerinin satıldığı aynı borsa olan Bitstamp’a ve 40 milyonu da Meksika merkezli bir kripto borsası olan Bitso’ya aktarıldı. Bu işlemler aynı bilinmeyen cüzdandan yapıldı. Ardından, Bitstamp adresinden başka bir tanımlanamayan cüzdana 65.54 milyon XRP aktarıldı.

Toplam ciro, 165.54 milyon XRP idi ve o sırada 55 milyon dolara eşitti. Bu rakamlar, geçen hafta gerçekleşen diğer garip XRP işlemleriyle kabaca tutarlı.

Bu XRP işlemleri gerçekten kafa karıştırıcı mı?

Bitstamp ve Bitso, Ripple’ın ODL mekanizmasındaki en iyi bilinen çarklardan bazılarıdır ve genel olarak, bu işlem zincirindeki varlıkları hakkında farklılık göstermiyor. Aksine, her iki mekanda da benzer işlemler daha önce görülmüştür. Bununla birlikte, geçmiş büyük işlemlerden önce, XRP işlem hacminde bu kadar güçlü artışlar olmamıştı.

Bir başka ilginç model, Ripple’ın Singapur’un önde gelen ödeme sistemlerinden biri olan FOMO Pay ile büyük bir ortaklık ilan etmesidir. İşlemlerin ortaya çıkmasının olası nedenlerinden birinin, XRP’yi içeren büyük bir ortaklığın yakın zamanda duyurulmasıdır.

Belki işlemler gerçekleşmeye devam ederse, yakın gelecekte Ripple veya XRPL’den duyurular bekleyebiliriz ve bunlar bir tür sinyal haline gelebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap