Airdrop Beklenen Altcoin; Airdrop Yok!

Airdrop Beklenen Altcoin; Airdrop Yok!

Sui geliştirme ekibi Mysten Labs’ın kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusu Adeniyi Abiodun, bir Twitter kullanıcısı tarafından airdrop hakkında yayınlanan bir dizi tweet’e yanıt olarak şunları söyledi:

“Saçma sapan şeyler yaymayı bırak. Sui Airdrop YOK. Planlanmadı ya da asla olmayacak.”

Büyüleyici blockchain ürünlerinden biri, Web3 altyapı sağlayıcısı Mysten Labs’ın ilk ürünü olan Sui’dir.  Bazılarına göre Solana’yı tehlikeye atabilecek hızla büyüyen bir platform. Web3 ve NFT’leri desteklemeyi amaçlıyor, Solana ise öncelikle DeFi ile ilgileniyor. Diem’in halefi, benzersiz özelliklerinin ve programlama dilinin ölçeklenebilirlik, güvenlik ve gaz maliyeti sorunlarının üstesinden geldiğini söylüyor.

Toplam 10 milyar token arzına sahip olan SUI tokeni, platformun yerel tokenidir ve dört temel işlevi yerine getirir: gas ücretleri, staking, yönetişim ve ekonominin temel varlığı olarak.

SUI tahsisi, arzın toplam %20’sini erken bağışçılara tahsis edecektir. Şirket ayrıca topluluğa jeton dağıtmanın ve ödüllendirmenin birincil hedef olacağını söyledi. Erken katılanlar için büyük bir airdrop olacağı yönündeki spekülasyonların da sebebi bu.

Abiodun’un yukarıdaki açıklaması doğrulanmış olsa da, topluluk hala projenin kullanıcılar için bir airdrop’u olacağına inanıyor.

Fakat yorumlarda insanlar ”Şuan planlanmamış olabilir fakat SUİ airdrop dağıtacaktır”, benzeri yorumlar yaparak inançlarının devam ettiğini gösterdi.

Bucoinedir.com‘un da bildirdiği gibi Sui Network, projenin ana ağının bu yılın ikinci çeyreğinde hayata geçeceğini söyledi. Proje ayrıca şu anda airdrop yapma niyetlerinin olmadığını da doğruladı. Şu andan itibaren ana ağa kadar, proje, insanları ağa tanıtmak ve projenin potansiyelini kavramalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi etkinlik olan The Wave to Mainnet’i düzenleyecek.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap