Airdrop Yapması Beklenen Kripto Para Projeleri!

Airdrop Yapması Beklenen Kripto Para Projeleri!

Dört yıllık geliştirme, zorlu testler, çoklu güvenlik denetimleri ve hata ödül programlarının ardından Ethereum’un [ETH] katman-2 çözümü zkSync Era tamamen halka açıldı.

Bununla, zkSync Era, ana ağda başlatılan sıfır bilgi toplama (zk-rollup) ile uyumlu ilk Ethereum Sanal Makinesi (EVM) oldu. Bu, Polygon [MATIC] zkEVM’nin planlanan lansmanından sadece üç gün önce geliyor .

zkSync’in 2.0 ana ağı Baby Alpha, Ekim 2022’de yayına girdi ancak geliştiricilerle sınırlıydı. En son lansmanla, tüm kullanıcılar ağ üzerinde bir şeyler inşa edebilir ve fonları sisteme köprüleyebilir.

ZKSYNC TESTNETİNE KATILARAK AİRDROP KAZANMA ŞANSI İÇİN ALLTAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ;

Zksync Airdrop

Starknet Airdrop

Bu da yine airdrop yapması beklenen bir projedir. Starknet geçtiğimiz aylarda dev yatırımlar alan bir başka katman 2 projesidir. Alttaki videoda nasıl katılacağınızı görebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap