Alchemy Pay (ACH) Coin, Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

Alchemy Pay (ACH) Coin, Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

Kripto endüstrisi, kripto kullanıcılarına daha iyi hizmetler sunmak için heyecan verici işbirlikleriyle her geçen gün gelişiyor. Son zamanlarda, Alchemy ve CHNC isimli stablecoin ortaklığı hakkında kripto endüstrisinde heyecan verici bir haber yayılıyor. Bu ortaklığın kesintisiz kripto ödemeleri ve rampa çözümleri sağladığına inanılıyor. Alchemy Pay, kripto ödemeleri için sistematik bir çözüm sağlayıcı olarak lider platform olarak biliniyor. CNHC, dijital varlık ekosisteminin Offshore Chinese Yuan (CNH) adlı en büyük istikrarlı dijital varlığıdır.

ACH Coin’in Yaptığı Ortaklığın Amaçları

Bu ortaklık sayesinde CNHC, kripto kullanıcılarının Alchemy Pay’in platformu aracılığıyla dünya çapındaki itibari para birimi karşılığında CNHC satmasına veya satın almasına izin verecek. Ayrıca CNHC, Alchemy Pay’in kaldıraç ve ekosisteminin önemli bir parçası olacak. Bu işbirliği ile CNHC, sorunsuz ödemeler ve CNHC’nin kripto ve dünyanın geleneksel finansı arasında aktarımı için destek sağlamak üzere Alchemy Pay rampasında da listelenecek.

CNHC Group’un Stratejik Ortaklığı

CNH Coin (Offshore Chines Yuan), genellikle 1:1 oranında sabitlenen ve Singapur merkezli saklama kurumunda güvenle rezerve edilen stablecoin’dir. Ve CNHC Group, dünyanın en büyük Singapur merkezli stablecoin ihraççısıdır. CNHC’nin Conflux ve Ethereum gibi her iki kripto parada da verildiği bilinmektedir ve ayrıca bir banka hesabının oluşturulmasıyla alternatif bir varlık kaynağı seçeneği bilinir. Ayrıca CNHC, uluslararası ticarette mutabakatları gerçekleştirmek için güvenilir ve uygun maliyetli yöntemler sunmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap