Altcoin Psycho; Bu Altcoin’e Çok Güveniyorum!

Analist, bir altcoin hakkında çok kessin konuşuyor.

Altcoin Psycho; Bu Altcoin’e Çok Güveniyorum!

Twitter analistlerinden biri olan ”Altcoin Psycho” bir altcoin’e çok güvendiğini ve bu altcoin’de boğa olduğunu söylüyor.

Popüler analist, belirli altcoin’lere geçerken, 1. katman Blockchain Cosmos’ta (ATOM) hala yükselişte olduğunu söylüyor. Analist Cosmos ekosisteminin hedeflerini ve yol haritasını uzun zamandır incelediğini ve şimdiye kadar bu hedeflerden sapmadığını dile getiriyor. Ayrıca projenin bir sorunu çözmeye çalışması da, analistin dikkat çektiği bir diğer husustur.

BİRKAÇ YIL İÇİNDE YA BİR DAHİ YA DA APTAL GİBİ GÖRÜNECEĞİM AMA KOZMOS EKOSİSTEMİ KONUSUNDA NE KADAR İYİMSER OLDUĞUMU NE KADAR VURGULASAM AZDIR.

Altcoin Pyscho

Analistin boğa beklentisi, Cosmos’un arkasındaki şirket Ignite’tan gelen kötü bir haberin ortasında geliyor.

Cosmos’un arkasındaki ekip, çalışanlarının bir kısmını işten çıkaracağını söyledi. Analist; cosmos coinin gelecekte birçok soruna çözüm bulacağını söylüyor. Son zamanlarda en çok yaşadığımız sorunlardan biri olan birlikte çalışılabilirlik çözümüne odaklanan proje, bu alanda ilk ve en çok geliştirmeler yapan projelerin başında geliyor.

Cosmos Hub (ATOM) Coin Nedir?

Cosmos, merkezi olmayan bir gelecek için oluşturulmuş, birbirine bağlı uygulamalar ve hizmetlerden oluşan sürekli genişleyen bir ekosistemdir. Kurucu ekibi tarafından “İnternetin Blok zinciri” olarak ilân edilen Cosmos, aralarındaki işlemleri kolaylaştırmak için açık kaynaklı araçlarla birleştirilen bir kripto ağları oluşturmayı hedefliyor. Cosmos’u diğer projelerden ayıran şey, özelleştirilebilirlik ve birlikte çalışabilirlik üzerindeki bu odaklanmadır. Cosmos ağındaki amaç, kendi ağına öncelik vermek yerine, hiçbir merkezi taraf faaliyetini kolaylaştırmadan, verileri ve token’ların programlı olarak paylaşılabildiği bir ağ ekosistemini teşvik etmektir. Cosmos’ta oluşturulan her yeni bağımsız blok zinciri daha sonra her bölgenin durumunun kaydını tutan Cosmos Hub’a bağlanır ve bunun tersi de geçerlidir. Proof-of-stake blok zinciri olan Cosmos Hub, native token olan ATOM tarafından desteklenmektedir.

Analistler zaman zaman kendi tahminlerini ve düşüncelerini açıklar. Sizde kendi araştırmalarınızı yapmayı unutmayın.

Ayrıca ATOM Coinin Ne olduğunu daha iyi anlamak isterseniz, kanalımızda bulunan ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı da unutmayın. Günlük aktif bir şekilde videolar paylaşmaktayız.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.