Analist; Coinbase ve BlackRock Anlaşması Bitcoin Fiyatını 700.000 Doların üzerine taşıyabilir!

Analist; Coinbase ve BlackRock Anlaşması Bitcoin Fiyatını 700.000 Doların üzerine taşıyabilir!

Popüler bir kripto analisti, iki finansal dev arasındaki ortaklığın Bitcoin ( BTC ) patlamasını 773.000 dolara nasıl tetikleyebileceğini anlatıyor.

Geçen hafta, ABD merkezli kripto devi Coinbase , dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock ile zengin müşterilere kripto para ticareti getirmek için birlikte çalıştığını duyurdu .

Yeni bir strateji oturumunda, InvestAnswers sunucusu 443.000 YouTube abonesine ortaklığın Bitcoin’in piyasa değerini en az bir trilyon dolar artırabileceğini söyledi.

“BlackRock, 21x çarpanımı kullanarak varlıklarının %0,5’ini Bitcoin’e yönetim altına koyarsa, bu, piyasa değerini 1,05 trilyon dolar etkiler, bu da Bitcoin’in fiyatına yaklaşık 75.000 dolar, 98.000 dolara ve bir yatırım getirisi (getiri) getirecektir. yatırım) bugünkü fiyattan %326’dır. Bu çok, çok ulaşılabilir… Şimdi, bu seviyeye ulaşmak için elbette zaman alacak olan %1’lik bir pay ayırırlarsa, bu, piyasa değerine yaklaşık 2.1 trilyon dolar, fiyata 150.000 dolar ekler ve bu, Bitcoin’in gelecekteki fiyatını 173.000 dolara çıkarır. Buradan %652 kazanç.  Dan Tapiero’nun dediği gibi %5 eklerlerse, bence bu çok agresif. Belki zamanla, belki önümüzdeki üç ila beş yıl içinde bu mümkün olabilir. Bu, önümüzdeki üç ila beş yıl içinde Bitcoin fiyatını oldukça kolay bir şekilde 773.000 dolara çıkaracaktır.”

Kripto stratejistinin analizi, 10T Holdings CEO’su Dan Tapiero’nun yorumlarından ilham aldı. Önde gelen makro yatırımcıya göre, BlackRock ve Coinbase arasındaki anlaşma Bitcoin’i 250.000 doların üzerine çıkarabilir.

“BlackRock’u Coinbase ile ortaklık konusunda heyecanlandıran grafik! BlackRock için Bitcoin’in benimsenmesini kolaylaştırmaktan daha büyük bir makro fırsat yok. [A] BLK varlıklarındaki %5’lik değişim, bugünkü BTC değerinden daha büyük olan 500 milyar dolar. BTC yarılanmasının netleşmesinden sonra 250.000$+ yolunun katalizörü.”

BlackRock şu anda yönetim altında 10 trilyon dolarlık varlığa sahip.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap