Analist, Ethereum 2.0’ın Bitcoin Fiyat Hakimiyetini Artırabileceğini Söylüyor!

Analist, Ethereum 2.0’ın Bitcoin Fiyat Hakimiyetini Artırabileceğini Söylüyor!

0

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un ( ETH ), Bitcoin’e ( BTC ) nasıl yardımcı olabileceğini özetliyor.

Yeni bir video güncellemesinde , tüccar, BTC’nin hakimiyet seviyesinin veya Bitcoin’den oluşan kripto pazarının toplam yüzdesinin, 2020’nin sonunda , yazı yazılırken yaklaşık %73’ten %41.18’e nasıl düştüğünü detaylandırıyor. 

Cowen, Ethereum’un bir iş kanıtı ağından hisse kanıtı ağına geçişinin, yatırımcıların fonlarını önde gelen dijital varlığa yeniden tahsis etmelerini sağlayabileceğini ve ETH’nin yükseltmesinin bir haber üzerine satış olayı olabileceğini öne sürüyor.

“[BTC’nin hakimiyet seviyesi] ne zaman dönecek? Diğer yoldan ne zaman dönecek? Sadece spekülasyon yapacak olsaydım, düşünmem gereken şeylerden biri, hangi noktada anlatının değişebileceği olurdu. Bence en büyük şeylerden biri açıkça Ethereum için Birleştirme. Şu anda bunun arkasında kesinlikle çok fazla ivme var… ve bu teorik olarak Eylül’de, iş kanıtından hisse kanıtına geçiş yapıyor… [Bitcoin’in] hakimiyeti o güne kadar yüksek seviyelere çıkabileceğini düşünüyorum. ETH birleştirmesinden sonra yapılacak spekülasyon fonların Bitcoin’e geçebileceğini söylüyor olabilir.

Ancak Cowen, yıllar boyunca birçok kez olduğu gibi Birleşmenin ertelenebileceğinin mümkün olduğunu belirtiyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 22.947 dolardan el değiştirirken, gün içinde %1.8 kazanç elde ederken, ETH son 24 saatte %5 artışla 1.689 dolara hareket ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap