Analist; Potansiyeli Yüksek 4 Kaliteli Kripto Para!

Analist; Potansiyeli Yüksek 4 Kaliteli Kripto Para!

Bir kripto analisti gelecekte çok yükseleceğine inandığı kaliteli kripto paraları sıraladı. Bizde sizler için derledik.

2

Yılın başından bu yana, kripto piyasası hacminde iniş ve çıkışlara tanık oldu. Aslına bakarsanız, bu yıl tüm piyasa için kan kırmızısı olurken, kripto para birimleri kararsız. 

Bucoinedir.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Geçen ay, piyasa değeri %33 düşerek 1,31 trilyon dolardan 880 milyar dolara düştüğü için kripto alanı için bir başka zorlu aydı. Ancak bu, kurumsal yatırımcıların mevcut piyasa durumundan memnun olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, bir  analist, gelecekte kazanç sağlamak için Temmuz ayında satın alınacak en iyi 5 kripto para birimini buldu.

Analistin Uzun Vadeli Önerdiği Altcoinler

Solana (SOL) Coin

Uzun vadeli yatırımcılar için kripto para birimlerinin ilk tercihi Solana (SOL) coin olacaktır. Piyasa değeri açısından ilk 10 kripto varlığından biridir. Ayrıca kendi blok zincirine sahip olduğu için yapısından ve diğer ağların kısıtlamalarından bağımsızdır. SOL, dApps ve DeFi ürünleri ile Ethereum’un rakiplerinden biridir, bu nedenle analistin tahminlerine göre zaman geçtikçe benimsenme oranı daha yüksektir.

Avalanche (AVAX) Coin

Avalanche (AVAX) coin analistin önerdiği bir sonraki kripto para birimidir. AVAX, 2020’de piyasaya 4$’dan girdi ve Kasım 2021’de 144$’dan tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Ava Labs tarafından sürdürülen Avalanche ekosistemi, ağ güncellemelerini entegre etmek için mükemmel amaçlara sahiptir. Ayrıca, Ava laboratuvarlarının ”gerçeğe alt ağlar” adı verilen yepyeni bir füzyon geliştirme vizyonuna sahiptir. Vizyonlarının tam olarak lansmanı, fiyat artışının önünü açan ürün kazanımlarını destekleyecektir.

Binance (BNB) Coin

Listede bulunan 3. altcoin Binance borsasının yerel tokeni olan BNB coin‘dir. BNB coin şu anda sabit paralar hariç piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimidir. Analist, Güçlü deflasyonist yapısı ve borsanın büyük çalışmalarından dolayı listede bulunmasını gerektiğini söylüyor.  

Cosmos (ATOM) Coin

 Listede ki son kripto para birimi Atom coindir. Kripto para birimlerinin birkaç temel sorununu ele almayı amaçlayan Cosmos (ATOM) coin, birlikte çalışılabilirlik ilkesiyle çok sayıda blok zincirine kurduğu köprüler ve ölçeklendirme çözümleri ile gündeme geliyor. Genç bir varlık olmasına rağmen, ekosistemin misyonu ve gerçek kullanım senaryosu çözümleri, yakın gelecekte zirvelere ulaşmada yardımcı olacaktır. Ayrıca, yukarıda belirtilen tokenlerin, gelecekteki başarı için şu anda yatırım yapmak için kendi vizyon ve misyonları vardır. 

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.