Analiste Göre Bitcoin Boğa Birikimi Başarıya Ulaşıyor!

Analiste Göre Bitcoin Boğa Birikimi Başarıya Ulaşıyor!

Popüler bir kripto stratejisti, yeni bir aya girerken Bitcoin (BTC) için büyük bir trend değişikliğinin ufukta göründüğünü söylüyor.

Analist Jason Pizzino, 283.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir Wyckoff birikim şemasını yakından takip ettiğini ve bunun da bir varlığın yaklaşan bir boğa piyasası için temel oluşturduğunu öne sürdüğünü söylüyor.

Pizzino’ya göre Bitcoin, birikim şemasının son aşamasında gibi görünüyor, bu da BTC’nin biçimlendirme aşamasına veya bir fiyat artış dönemine hazırlandığını gösteriyor.

Bu, [E] aşamasına girerken yapbozun bir sonraki ana parçası. Grafikte bir veya iki haftalık bir onay daha almak istiyorum ve potansiyel olarak bunu bir kenara bırakıp Wyckoff için birikimin gerçekleştiğini söyleyebiliriz, özellikle de yaklaşık 42.000 $ olan %50 seviyesini geçersek.Yarın oraya varacağımızı düşünüyor muyum? Hayır. Atlarımızı tutalım. Hala 30.000 doların ortasını da test etmemiz gerekiyor. Yani sona eriyor. Henüz orada değil.

BTC’nin Nisan ayı potansiyel fiyat hareketine bakan Pizzino, BTC’nin bu ay 30.000$ seviyesinin üzerine çıkabileceğini söylüyor. Ancak, BTC’nin 32.000 ila 34.000 dolar arasındaki direnci kırmak için mücadele edebileceğinin altını çiziyor.

Mart olağanüstü bir ay oldu, aşağı doğru bastırdı, daha yüksek bir dip yaptı ve yukarı doğru çıktı, bu yüzden Nisan’ın 30.000$’ı ve en düşük 30.000$’ı, yani yaklaşık 32.000$’ı test etmek için geldiğimiz ay olabileceğini düşünüyorum. Ocak 2022’nin önceki dip seviyeleri ve desteği… Bu, kilit bir alan olacak.Ardından, en yüksek ve sıfır noktası arasındaki orta nokta var, yani 69.000 $, sıfıra kadar en üst noktadır. Yarısı 34.500 dolar. Yani 40.000 dolar seviyesine giden yolda çok fazla direnç var.

Yazım sırasında, Bitcoin 28.476 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap