ApeCoin, Yeni Güncellemesini Yakında Yayınlayacak!

ApeCoin DAO , iki aydan biraz daha uzun bir süre önce NFT hissedarlarına milyonlarca ApeCoin (APE) dağıttı.

ApeCoin, Yeni Güncellemesini Yakında Yayınlayacak!

ApeCoin DAO , iki aydan biraz daha uzun bir süre önce NFT hissedarlarına milyonlarca ApeCoin (APE) dağıttı.

Ayrıca, 17 Mart’ta APE, şimdi olduğundan %56 daha fazla olan (APE başına 4.60$) birim başına 10.36$’a satıyordu. 28 Nisan’da birim başına 26.70 $’lık tüm zamanların en yüksek seviyesinde (ATH), Fakat şimdi bulunduğumuz zaman içerisinde yaşanan fiyat düşüşüne rağmen, APE’nin o sırada balina varlıklarının konsantrasyonu, o sırada diğer önde gelen kripto para birimlerine nispeten yüksekti.

Çok Beklenen AIP-21/22 Güncellemesi

 ApeCoin DAO forumu ve topluluk üyeleri, ApeCoin ve Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT ekosistemi için staking sistemi sunmayı hedefleyen AIP-21 önerisi hakkında somut adımlar atıyor. Analistlere göre, bu gelişme yakında ApeCoin (APE) fiyat hareketi üzerinde etkili olabilir. Yapılan açıklamaya göre, yatırımcılar, bu süreçte varlıklarını stake edecek ve AIP-21’e göre önceden belirlenmiş bir havuzdan APE almak için BAYC NFT‘lerini kullanacaklar. Öte yandan, AIP-22 önerisi, stake havuzları için toplam ApeCoin tahsisini de ortaya koydu. Toplam ApeCoin arzının %17,5’inin üç yıllık bir süre içinde dağıtılacağı belirtildi. ApeCoin ekibi, yakın tarihli bir tweet’te APE sahiplerine AIP-21/22 ile uyumlu bir staking güncellemesi yaptı.

APE, kripto para birimi varlığının tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana değerinin %81’ini kaybetti, ancak balinaların konsantrasyonu önemli ölçüde değişmedi.

APE, geçtiğimiz hafta en çok satın alınan 3 metaverse projesinin arasındaydı. Geçtiğimiz hafta balinalar tarafından en çok satın alınan kripto paralar SAND, MANA ve APE’di. Metaverse piyasasının en büyük 3 kripto para projesi de MANA,SAND ve APE’dir.

APE coin son 24 saat içerisinde %0,60 fiyat ve 1.3 milyar dolar piyasa değeriyle 3. sırada yer alıyor.

Önemli gelişmelerden haberdar olmak için Youtube, Telegram ve Twitter Hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap