ApeCoin DAO Topluluğu Haber Sitesi Finanse Etmek İçin Oy Verdi!

ApeCoin Önemli bir oyalama yaptı...

ApeCoin DAO Topluluğu Haber Sitesi Finanse Etmek İçin Oy Verdi!

ApeCoin DAO’nun hazinesi, NFT pazarının yavaşlamasına rağmen, Bored Ape odaklı bir haber organizasyonuna destek verdi . Yönetim belirteci olarak ApeCoin’i kullanan Merkezi Olmayan ApeCoin DAO, The Bored Ape Gazette haber sitesini finanse etmek için oy kullandı.

AIP-70 olarak bilinen plan, büyük bir onay aldı. 1,1 milyondan fazla ApeCoin tokeni, Gazette’in sitesini finanse etmek için 150.000 $ katkıda bulunma planını desteklemek için oy kullandı ve bu plan, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri, Mutant Apes (MAYC), Kennel Club (BAKC) ve Otherside, Yuga hakkında haberleri içeriyor.

BAYC Merkezli Haber Ajansı

Fonlar, ApeCoin DAO haberlerine ve iki haftada bir Bored Ape Gazette platformunun kurulmasına daha fazla vurgu yaparak, ek yazılı materyal üretmek için ayda 7,000 dolar olan yalnız yazar ve editör Kyle Swenson’a ödeme yapmak için kullanılacak.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri ilk kez Nisan 2021’de yayınlandığından beri, NFT’lere muazzam bir yatırım yapıldı – mülkiyeti temsil eden NFT’ler CryptoSlam istatistiklerine göre, BAYC koleksiyonu tek başına 2,3 milyar dolar takas etti. Geliştiricileri Yuga Labs, Mart ayında 4 milyar dolar değerindeydi.

ApeCoin DAO topluluk üyelerinin seçimiyle kalan para, serbest çalışanlara makale başına 100 dolar ödemek için kullanılacak.

 SimilarWeb’in istatistiklerine göre, The Bored Ape Gazette Haziran 2021’de yayınlandığından bu yana toplam 52.400 ziyaretçi aldı. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap