Aptos (APT), 20 Milyon Dolarlık Hibe Programı Başlattı!

Aptos (APT), 20 Milyon Dolarlık Hibe Programı Başlattı!

Aptos Vakfı, Blockchain teknolojisi üzerinde çalışacak sanatçılara destek vereceğini duyurdu.

Kripto para dünyasının önde gelen şirketlerinden olan Aptos, sanat dünyasına da el atmaya karar verdi. Vakıf, Blockchain teknolojisini kullanarak çalışacak sanatçılara destek sağlayacak.

Aptos (APT) Hibe Değeri 20 Milyon Dolar

Aptos, Blockchain teknolojisi ile ilgilenen kişi ve geliştiricilerin sayısını artırmak için bir program duyurdu. Şirket, sanatçılar ve yaratıcıları desteklemek amacıyla 20 milyon dolarlık bir hibe programı başlatarak her platformda onları teşvik ediyor.

Aptos, kripto sektöründe önemli bir konuma sahip olan Andreessen Horowitz ve Meta’nın Novi ekibi tarafından geliştirilen programlama diline sahip bir blok zinciri platformudur. Rekabetin arttığı bu sektörde, Aptos, hibe programı ile diğer rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Sanatçılar, Aptos Vakfı web sitesi üzerinden 20 milyon dolarlık hibe programına başvurabilirler. Başvuruları kabul edilenler, Aptos ekosistemi içinde finansal ve altyapısal desteğe erişebileceklerdir. Şimdiden 3 milyon dolarlık hibe desteği ile Aptos, zincirini kullanarak Web3 projeleri geliştirmek isteyen sanatçılar ve yaratıcıları desteklemektedir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap