ARK Invest Kripto Paralar Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı!

Cathie Wood geleceğe umutla bakıyor.

ARK Invest Kripto Paralar Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı!

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, kriptonun endüstrinin sistemik çöküşünün korkuları arasında gelişeceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor.

Wood, In the Know podcast’inin yeni bir bölümünde, kripto paranın son birkaç gündür nispeten sakin olması nedeniyle dijital varlık piyasasının birkaç hafta öncesine kıyasla daha iyi bir konumda olduğunu söylüyor .

“Şu anda kripto dünyasında neler olup bittiği konusunda çok daha iyi hissettiğimi söyleyeceğim. Aylık Bitcoin’imizi göreceksiniz, olumluya olduğumuzu söyleyebilirim. Birkaç kapitülasyon sinyali daha bekliyoruz ve tabii ki burada sistemik tarafı zaman gösterecek. Son birkaç gündür başka bir stres sinyali duymadık, bu da iyi.”

Ayrıca, mevcut piyasa düşüşünün kripto endüstrisinin uzun vadeli görünümünü güvence altına aldığını ve kripto piyasasının şeffaflığının geleneksel finansal piyasalarda önemli bir etkiye sahip olabileceğini vurguladığını söylüyor; 

“Kripto piyasasında olanlar, uzun vadede neden işe yarayacağına dair bir fikir veriyor. Şeffaf ve kripto ekosistemine, şeffaflık ve aşırı teminatlandırma nedeniyle, geleneksel finansal piyasalarda olduğunu düşündüğümden çok daha fazla güven var

ARK invest kurucusu bu yaşananların olması gerektiği gibi olduğunu, eski yatırımcıların herşeyin farkında olduğunu dile getiriyor. Daha önce katıldığı bir canlı yayında Cathie Wood, kripto paraların ”GELECEK” olduğunu ve ertelenebileceğini fakat yok edilemeyeceğini söylemişti.

Kripto paralar gelecektir. Ertelenebilir fakat yok edilemez. Dünyanın en iyi icatları ihtiyaçlar üzerine doğmuştur. Kripto paraların şeffaflık ve özgürlük sloganları, bu sistemi dünyanın en iyi icatlarının arasına taşıyacak. Sadece zamana ihtiyacımız var. Diğer her yeni ve güzel icadın olduğu gibi. Birçok projede bu yolda yok olabilir. doğru projeleri ayırt etmeyi öğrenmek gerekiyor.

Cathie Wood

Ark İnvest kurucusu Cathie Wood’un katıldığı Podcast yayınını izlemek isterseniz, ilgili videou aşşağıya bıraktım. Önemli gelişmelerden haberdar olmak için kanalımızı favorileriniz arasına eklemeyi unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap