Arthur Hayes Altcoin Sezonunun Geldiğini Düşünüyor!

Arthur Hayes Altcoin Sezonunun Geldiğini Düşünüyor!

BitMEX’in önceki CEO’su Arthur Hayes, Twitter’da başka bir altcoin sezonunun başladığını duyurmak için kısa süre önce bir tweet attı: “Ben ALTSZN! Kendimi yeniden tanıtıyorum.”

Bu, Ethereum’un (ETH) fiyatının yükselmesinden sonra geldi ve en iyi altcoin, bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 2,130 dolarla zirveye ulaştı.

U.Tod raporuna göre, Bitcoin (BTC) rakibi, başarılı Shapella yükseltmesi ve beklenmedik ÜFE enflasyon düşüşü sayesinde 2,000 doları aştı. ETH %9,4, Binance’in BNB’si %4,4, Cardano (ADA) %9,2 ve Dogecoin (DOGE) %9 kazançla altcoin piyasası son 24 saatte önemli bir artış gösterdi.

Hayes, Hong Kong Adası’nın batı yarısındaki Victoria Peak’te çekilmiş bir fotoğrafını başka bir tweet’te paylaştı ve şunları yazdı:

Lord Satoshi’nin yardımıyla zirveye tırmandım ve ayıları dağın tepesinden attım, böylece yeşil dojinin gazabını yaşayabilirler.

Hayes, kripto para piyasasının özellikle altcoinler için olumlu ivmesine olan iyimserliğini yükseliş piyasası koşullarına devam eden bir değişimin ortasında ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap