Astar (ASTR) Coin, JVCEA’nın Yeşil Varlık Listesine Girdi!

Astar (ASTR) Coin, JVCEA’nın Yeşil Varlık Listesine Girdi!

Çok zincirli akıllı sözleşmeler için bir platform olan Astar Network , yerel ASTR tokeninin Huobi Japonya’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Huobi, Bitbank ve GMO Coin’den sonra ASTR’yi listeleyen üçüncü Japon kripto para borsası oldu. ASTR coin, bu listeleme sonucunda Japonya Sanal ve Kripto Varlıklar Borsası Derneği’nin (JVCEA) “Yeşil Listesine” eklendi.

Japon borsalarında listeleme sürecini hızlandırmak ve Japonya’da kripto para kabulünü artırmak için 31 kripto para borsasından oluşan bir koalisyon olan JVCEA, Yeşil Liste’yi oluşturdu. JVCEA üye borsaları daha önce herhangi bir kripto para birimini listelemeden önce zahmetli bir inceleme prosedüründen geçmek zorundaydı. Yeşil Liste varlıkları, daha önce üç veya daha fazla üye borsa tarafından kapsamlı incelemeye tabi tutulduğu için taramadan muaftır.

Astar Network’ün Kurucusu Sota Watanabe, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı.

Astar’ın Japonya’da önemli bir varlığı olduğu ve birçok işletmenin Astar ile Web3’e girdiği göz önüne alındığında, Yeşil Liste’ye katılmak sadece bizim için değil Japon şirketleri için de büyük bir adım. ASTR’yi diğer Japon borsalarında listelemeyi çok daha hızlı hale getirir. ASTR’yi Japonya’da daha hızlı kullanmak için düzenleyicilerle çalışmaya devam ediyoruz

Japon Web3 pazarını araştırmakla ilgilenen geliştiriciler ve işletmeler için Astar Network, blok zincirinin vazgeçilmez adresidir. Japonya’nın zorlu listeleme gerekliliklerine rağmen, aynı zamanda ulusun burada listelenen ilk halka açık blok zinciridir. Japon hükümeti, Astar’ın yerel belirteci ASTR’yi menkul kıymet olarak değil, kripto para birimi olarak tanıdı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap