AVA Labs CEO’su; Büyük Markalar ve Şirketler 12 Ay İçinde Avax Ekosistemine Girecek!

Ava labs CEO'Su, yatırımcıların bu gelişmeleri beklemesi gerektiğini söyledi...

AVA Labs CEO’su; Büyük Markalar ve Şirketler 12 Ay İçinde Avax Ekosistemine Girecek!

Ava Labs başkanı John Wu, Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda, finans ve oyun dünyasından ana akım isimlerin Avalanche (AVAX) ekosistemine dahil olacağını söyledi.

“Keşke size belirli isimler verebilseydim, ancak avax ekosisteminde harika şeyler yapacak olan, bazı büyük markaların geleneksel girişimleri konusunda gerçekten heyecanlıyım. gerçek dünya varlıklarının bu ekosisteme girmesi, ve ekosistemi hem finansal hizmetler, hemde oyun tarafında üst sıralara çıkarmak için temaslar içerisindeyiz. Alt ağlar, birçok oyuncu tarafından temel olarak çok hızlı bir şekilde kendi yürütme ortamlarını oluşturmak için benimseniyor, ve oyun oynama konusundada çok fazla görünürlüğe sahip olduk.. Bunlar çok heyecanlandığımız iki alan. Keşke size belirli isimler verebilseydim, ancak izleyiciler bizi izlemeye devam etsin. çok yakında önemli isimleri duyacaklar.

Geleneksel finans söz konusu olduğunda Wu, sistemin şu anda veritabanları arasında verimlilik ve bağlantı eksikliği nedeniyle tıkandığını söylüyor.

“Finans kurumları, blok zincirinin veya kripto sisteminin gücünün, aynı anda hareket etmek için bilgi ve paraya ihtiyacınız olduğunda, blok zincirinin bunun için çok güçlü bir araç olduğunun çok farkındalar. Bir hisse senedini kapattığınızda, çok fazla aracı var. Kredi kartlarında çok fazla aracı var. Ve hepsi kendi veritabanları üzerinde çalışıyorlar ve çok sayıda uzlaşmanın gerçekleşmesi gerekiyor.”

Wu, blok zinciri teknolojilerinin, işlem düzenleme zincirindeki bağlantıları ortadan kaldırmak gibi süreci basitleştirerek finansal şirketlere fayda sağlayacağına inanıyor.

“Finansal hizmet oyuncularının çoğu aslında blockchain ile denemeler yapıyor. Blok zinciri, sadece deney ve inovasyon laboratuvarları değil.  Teknolojiye verimlilik yaratmanın ve daha fazla üretkenlik yaratmanın ve maliyetleri düşürmenin bir yoludur.

Avalanche (AVAX) Coin Nedir?

Avalanche (AVAX), işlem hızı, düşük maliyetler ve çevre dostu olmaya odaklanan akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri platformudur. , Avalanche’ın sunmayı umduğu şey, ademi merkeziyetçilikten veya güvenlikten ödün vermeyen, oldukça ölçeklenebilir bir blok zinciridir.

2020’de Ava Labs ekibi tarafından başlatılan Avalanche, kripto para sıralamasında hızla yükseldi ve ilk 10’un hemen dışında yer aldı. Benzer şekilde, Avalanche TVL (protokolde Kilitlenen Toplam Değer) hızla yükseliyor.  Avalanche uygulamaları genelinde 3 milyar dolar değerinde bir kilitleme söz konusudur.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.