Avalanche (AVAX), Günlük Aktif Adreslerde 6 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Avalanche (AVAX), Günlük Aktif Adreslerde 6 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Avalanche adlı bir blockchain protokolünün birinci katmanı hızla gelişiyor ve son altı ayın en yüksek seviyesine ulaşarak 12 Nisan’da günlük aktif adreslerde yaklaşık 80.000 kullanıcıya sahip oldu. Blockchain veri firması Artemis.xyz’e göre, son 90 günde %85 büyüme göstererek BNB Chain, Tron, Ethereum’dan sonra en hızlı büyüyen protokol haline geldi.

Avalanche’ın ağ altyapısına katkıda bulunacak bir grup finans kurumuyla 12 Nisan’da bir ortaklık kuruldu ve bu, geleneksel finans şirketlerinin Avalanche ekosistemine artan ilgisinin bir işareti olarak görüldü.

Avalanche’ın yerel tokeni AVAX’ın fiyatı son 24 saatte %1,34 düşüşle basın zamanında 18,53 $ seviyesindeydi. Kripto istatistikleri web sitesi DefiLlama’ya göre, Avalanche şu anda 878,7 milyon dolarlık kilitli toplam değerle yedinci en büyük blok zinciridir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap