Avalanche (AVAX) Önemli Verileri Açıkladı! Bu Veriler Ne Anlama Geliyor?

Avalabs başkanı, Avalanche (AVAX) ağ için önem taşıyan verileri paylaştı...

Avalanche (AVAX) Önemli Verileri Açıkladı! Bu Veriler Ne Anlama Geliyor?

Kurucusu türk olan AVAX coin‘in blokzinciri Avalanche için önemli veriler açıklandı. Bucoinedir.com olarak sizler için verileri derledik.

AvaLabs; USDC Rezervimiz Yükselişte

Avalabs’ın başındaki Luigi Demeo, blokzincirinde bulunan USDC rezervini açıkladı.

Avalanche üzerindeki yerel USDC miktarı 1,6 milyar doları geçerek yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Ağdaki yerel USDC bakiyesi, ETH ağına bağlılığı bulunmayan, Avalanche blokzinciri üzerinde var olan stablecoin olarak tanımlanır.

Yerel USDC, köprü saldırılarına karşı riskten korumak için tasarlanmıştır. Ağ üzerinde bulunan USDC bakiyesi, sadece Avalanche ağının yerel kripto para birimi AVAX coin ile değiştirilebilir. 1.6 milyar dolarlık bakiye ile ilerleyen zamanlarda AVAX alımı gerçekleştiğinde, AVAX coin için yükseliş yaşanabilir.

Avalanche ağındaki DeFi ile ağın yerel stablecoini USDC’ye erişerek, maliyeti yüksek kripto paralara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırarak, kullanıcılara ucuz ve sorunsuz işlem seçeneği sunar.

Geçtiğimiz ay Avalanche’nin Alman PC oyun dergisi Gamestar ile kurduğu ortaklık, oyna-kazan ile oyun odaklı markalarının web3 ile etkileşim kurmasına destek verecek.

Yapılan işbirliği ile Avalanche’nin blokzincirinden destek alınacak ve ağın etkisini artıracaktır.

Uzmanlar, AVAX coin fiyatı için ne düşünüyor?

Kripto para uzmanları kısa vade için avax fiyatında iyimser davranıyor. Bazı uzmanlara göre AVAX fiyatı kısa vadede 35 dolara kadar ulaşabilir. Fakat bunların birer analist düşüncesi olduğu unutulmamalıdır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.