Az Bilinen 3 Metaverse Altcoin!

Sizler için az bilinen metaverse projelerini araştırdık.

Az Bilinen 3 Metaverse Altcoin!

2021 yılından sonra metaverse sektörüne olan ilgi arttı. Mana, Sand gibi kripto paralar 5 milyar dolarlık piyasa değerini aştılar. Fakat daha sonra kripto para piyasasında yaşanan düşüşle beraber, piyasa değerleri oldukça düştü. Bu projelerde yer alan arsalar milyon dolarları buldu. Ancak piyasada çok düşük piyasa değerine sahip kripto paralarda bulunuyor. Bucoinedir.com Sizler için araştırdık.

NOT; Bu sadece bir araştırma içeriğidir. Kessin yükselecek şeklinde algılanmamalı ve yatırımcıların yapacağı araştırmalardan sonra alım kararı verilmelidir.

Cardano Blokzincirinde Bulunan Metaverse Projesi: Pavia

Çalışmaları bir yılı aşkın bir süredir devam eden Pavia, Cardano ekosisteminde yer alan piyasa değeri en yüksek metaverse platformlarından birisi. Proje hedeflerini paylaşmış olsada, Tam anlamıyla kullanıcıların hizmetine sunulmuş değildir. Tabi arsa sahiplerine belirli aralıklarda airdrop dağıtılmaktadır.

Wilder World (WILD Coin)

Ethereum üzerinde geliştirilen metaverse projesi Wilder World şimdiden 19 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. Proje kaliteli görsellerden oluşan etkileyici bir internet sitesi ile dikkat çekiyor. Wilder World sitesinde yayınlanan videoda Move to Earn dahil olmak üzere GameFi sektöründe bugüne kadar gördüğümüz bir çok temaya yer verilmiş.

Highstreet (HIGH Coin)

Highstreet World, kullanıcıların Archer ve Brawler gibi karakterlere bürünüp, sanal dünyada yer alan canavarları öldürerek token kazandığı bir metaverse projesidir. Kullanıcılar kazandıkları tokenlar ile sanal evren üzerinde arsalar, evler ve diğer NFT ürünlerini alabilecek.

Bununla birlikte Highstreet projesinde reklam ve e-ticaret odaklı farklı metaverse alanları da yer alacak. Bu bağlamda BuerBear ile anlaşan Highstreet kurucu ortağı Jenny Guo, ortaklıkları artırmaya çalıştıklarını ifade ediyor;

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.


Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.