Baby Dogecoin Merkeziyetsiz Borsasını Açıyor!

Meme coin olan Baby Dogecoin, merkezi olmayan borsasını (DEX) başlatmaya hazır.

Baby Dogecoin Merkeziyetsiz Borsasını Açıyor!


Baby Dogecoin Çarşamba günü attığı bir tweette, uzun zamandır beklenen merkeziyetsiz borsasının piyasaya sürülmeye hazır olduğunu duyurdu ve TestNet’in bir haftadan daha kısa bir süre içinde yayına gireceğini ve şanslı kullanıcılara beta testçisi olma şansı sunacağını ekledi.

“BabyDoge, takasımızın tamamlandığını duyurmaktan onur duyar! Baby Dogecoin, TestNet yayına girdiğinde tüm topluluğu bize katılmaya davet ediyoruz.”

Ek olarak, köpek meme tokeni, DEX’in kullanıcılara yalnızca bir Binance Akıllı Zincir (BSC) tokenini bir başkasıyla değiştirme şansından fazlasını sunacağını ortaya koyuyor. BabyDoge’a göre, kullanıcılar aynı zamanda takası kullanarak tokenlerini toplayabilecek ve stake edebilecekler. Ayrıca, kullanıcılar BabyDoge’u daha düşük ücretlerle tutabilecek ve ücretsiz bir jeton dolabı alabilecekler.

BabyDoge’un bir takas başlatma planlarını ilk olarak Nisan ayında açıkladığını ve yanık özelliklerine sahip olacağını belirttiğini söylemek gerekiyor.  Ardından, Haziran ayında bir tweet, DEX’in düşük ücret talep edeceğini açıkladı.

Özellikle, köpek meme jetonunun popülaritesi artıyor ve bir yıldan biraz fazla bir süre içinde köpek meme coin yarışında üçüncü adam olmayı hedefliyor. Nisan ayında, kripto para, liderler Dogecoin ve Shiba Inu’nun beğenilerinden sonra en çok takip edilen üçüncü köpek meme coin oldu. Ek olarak, BscScan’e göre BabyDoge, Dogecoin sahiplerinin sayısının iki katından fazla olan yaklaşık 1,6 milyon sahibi ile 3 arasında en fazla sahibine sahiptir.

Artan faydanın yanı sıra, kullanıcılar düzenli coin yakma yoluyla meme coinin deflasyonist doğasından etkilenmeye devam ediyor. Özellikle, BabyDoge , kripto alanında şimdiye kadarki en büyük yakma olayı olan Temmuz ayında tek bir işlemde 88 milyon doların üzerinde 50 katrilyon coin yaktı.

Salı günü BabyDoge, CoinGecko’da 139. sırada olduğunu açıkladı. Yazma sırasında, BabyDoge son 24 saatte %1.58 artışla 0.000000001563 fiyat noktasında işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap