BabyDoge Coin, Decentraland’deki İlk P2E Oyununu Başlattı.

BabyDoge Coin, Decentraland’deki İlk P2E Oyununu Başlattı.

Dogecoin topluluğu hayranları tarafından oluşturulan popüler bir meme tokeni olan BabyDoge coin, Decentraland’ın evcil hayvan bölümü Petaverse’de ilk Play-to-Earn (P2E) oyununu piyasaya sürdü. 

BabyDoge İlk P2E Oyunlarını Tanıttı 

BabyDoge Çarşamba günkü bir Twitter gönderisinde, topluluk üyelerinin ilk P2E oyununu sektördeki önde gelen metaverse platformlarından biri olan Decentraland’da  piyasaya sürdüğünü  açıkladı .

Kullanıcılar artık favori BabyDoge takas edilemez jetonları (NFT’ler) ile oynayabilir, ücretsiz jetonlar kazanabilir ve dijital evrendeki ilk P2E Pet Park’ta bazı harika NFT’lerin kilidini açabilir.

Ağız sulandıran avantajlara ek olarak, BabyDogeNFT sahipleri oyunlarda %250’ye kadar ödüller kazanabilir ve Ethereum blok zincirinde yaklaşık 10.000 tokenize varlık mevcuttur. 

NFT’ler, gözler, ağızlar, şapkalar ve kürklü giysiler dahil olmak üzere 200’den fazla olası evcil hayvan özelliğinden tasarlanmıştır. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap