Balinalar Bu Altcoinleri Alıyor!

Balinalar Bu Altcoinleri Alıyor!

Blockchain analitik firması Santiment, bu sabah birçok altcoin’in son zamanlarda ilgili ağlar için yılın en büyüklerinden biri olan birkaç işlem yaşadığını tweetledi.

Tweet’e göre, Polygon (MATIC) ve Fetch.ai (FET) ağlarında 40 milyon doları aşan bir işlem gördü. Tweet ayrıca yatırımcıların ve traderlerin bazı büyük balina hareketlerine ev sahipliği yaptıktan sonra Decentraland (MANA), DIA, Immutable (IMX) ve The Sandbox’a (SAND) göz kulak olmaları gerektiğini de ekledi.

İlgili bir haberde, CoinMarketCap’e göre küresel kripto piyasası değeri son 24 saatte %2,95 arttı. Bu 24 saatlik artış, toplam kripto piyasası değerini, yazının yazıldığı tarihte yaklaşık 1,18 trilyon dolara yükseltti.

MATIC fiyatı son 24 saatte %2,85 arttı. Sonuç olarak, MATIC’in fiyatı şu anda 1,14 dolardır. Bu arada, FET’in fiyatı aynı 24 saatlik dönemde %0,56 arttı ve fiyatı 0,3844 dolara ulaştı.

MANA’nın fiyatı son 24 saatte dolar karşısında %4,33 artmayı başardı ve iki kripto pazar liderine karşı da güçlenmeyi başardı. Şu anda MATIC, Bitcoin’e (BTC) karşı %1,46 ve Ethereum’a (ETH) karşı %0,24 arttı.

DIA, son 24 saatte fiyatında %1,18’lik bir artış yaşadı ve şu anda 0,3567 dolardan işlem görüyor. IMX ve SAND ayrıca, IMX’in fiyatının %1,82 artarak 1,22$’dan işlem görmesiyle fiyat artışları alırken, SAND’ın fiyatı %2,66 artarak 0,6551$’a yükseldi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap