Balinalar Son 3 Ay İçerisinde 123 Milyon Dolarlık Dogecoin Biriktirdi!

Balinalar Son 3 Ay İçerisinde 123 Milyon Dolarlık Dogecoin Biriktirdi!

Önde gelen bir analitik firması , en iyi memecoin kripto pazarlarının geri kalanından ayrılma sinyalleri verirken balinaların Dogecoin’e ( DOGE ) yüklendiğini söylüyor .

Piyasa istihbarat firması Santiment, Dogecoin balinalarının veya 10.000.000’den fazla DOGE’ye sahip adreslerin, önde gelen mem kripto varlığının büyük yığınlarını yutma sürecinde olduğunu söylüyor.

Santiment’e göre, Dogecoin balinaları son üç ayda portföylerine 1.470.000.000 DOGE ekledi. Analitik firması ayrıca DOGE’nin kripto pazarlarından daha iyi performans gösterdiğine dair erken işaretler gösterebileceğini de ekliyor.

“Dogecoin, bu hafta sonu son 24 saat içinde +%9’luk bir artışla bazı hafif ayrılma işaretleri gösterirken, kripto paranın çoğu düz. Santiment Feed verileri, 10 milyondan fazla DOGE tutan adreslerin 1 Ocak’tan bu yana 123,1 milyon dolar değerinde 1,47 milyar coin biriktirdiğini gösteriyor.”

Dogecoin balina birikiminin ortasında, popüler kripto stratejisti Kaleo, 571.600 Twitter takipçisine, DOGE’nin çapraz direncini daha düşük zaman diliminde çıkarmayı başardıktan sonra muhtemelen güçlü bir dalgalanma için hazırlandığını söyledi.

Yazma sırasında, Dogecoin 0,095 dolardan işlem görüyor. Kaleo’nun 0,15 dolarlık hedefine doğru bir hareket, yaklaşık %57’lik bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap