Balinalar XRP Coin Alıyor! Ripple Verileri

Balinalar XRP Coin Alıyor! Ripple Verileri

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı açılan davada başarı beklentisi, XRP coinin değerini artırdı. WhaleAlert’in verilerine göre, son 24 saat içinde balina adresleri birkaç işlem üzerinden 146 milyondan fazla XRP’ye (yaklaşık 77 milyon dolar değerinde) katkıda bulundu.

Ancak izleyici tarafından kaydedilen en büyük birikim işlemi, kripto para borsası Crypto.Com’dan 26 milyon dolar değerinde olduğu tahmin edilen 50 milyon XRP’nin eklenmesiydi.

Crypto.Com’un eklenmesiyle balinaların XRP varlıkları 51,4 milyon dolar arttı. Ayrıca kripto balinaları, Binance’ten yaklaşık 12,1 milyon dolar değerinde olan 23,4 milyon XRP satın aldı.

Devam Eden Boğa İvmesi

XRP’nin piyasa fiyatı son 30 gün içinde %43 arttı. Bu, yalnızca Bitcoin’in (BTC) ardından ilk 10 token arasında en yüksek ikinci büyüme oranı.

Karadağ Merkez Bankası (CBCG), fiili para birimi olarak avroyu kullanırken, bir merkez bankası dijital para birimi için bir pilot program üzerinde blockchain hizmet sağlayıcısı Ripple ile çalışma niyetini açıkladı.

Ripple Salı günü, merkez bankasının bir CBDC için kullanım durumlarını belirleyeceğini ve kripto para biriminin dolaşımını modellemek için bir prototip oluşturacağını belirtti.

Bir bütün olarak kripto para piyasasındaki iyimser ruh hali, XRP’nin olası fiyat artışına da katkıda bulunabilir. En değerli kripto para birimi Bitcoin (BTC), Haziran 2022’den beri yürürlükte olan bir direnç seviyesi olan 30.000 doları aştı.

CMC’ye göre bugün XRP fiyatı $0.518602 USD ve 24 saatlik $1.272.829.575 USD işlem hacmine sahip. XRP son 24 saatte %2,65 arttı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap