Bankacılık Krizi, Bitcoin’e (BTC) Akın Eden Yeni Traderler İçin En İyi Bitcoin Reklamı Oldu!

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, ABD bankacılık krizinin Bitcoin (BTC) ile ilgilenen traderler için en iyi reklamlardan biri olduğunu söylüyor .

Bankacılık Krizi, Bitcoin’e (BTC) Akın Eden Yeni Traderler İçin En İyi Bitcoin Reklamı Oldu!

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, Crypto Banter ile yaptığı yeni bir röportajda, insanların bankacılık serpinti korkusuyla Bitcoin’e itibari para birimleri yatırdığına inandığını söyledi .

Bir bankacılık krizinin tetiklediği 2008 Büyük Durgunluğunu yaşayanların Bitcoin’i servetlerini yatırmak için daha güvenli bir yer olarak gördüklerini söylüyor.

“Bence olan şu ki, Bitcoin’e gelen insanlar var. Bildikleri tek şey Bitcoin. Kripto bilmiyorlar. Ama itibari paralarından korkuyorlar, bu yüzden önce Bitcoin alıyorlar. Burada gördüğün şey bu. En uzun süredir Bitcoin’de olan insanlara sahipsiniz. 2008-2009’daki büyük mali krizi yaşamak için çok genç olsalar bile, az önce ne olduğunu bilmiyorlar.Etrafta dolaşan ve Bitcoin’in ne hakkında olduğunu bilen insanlar, 2008’deki büyük mali krizden bu yana en iyi reklamı gördüler. Bu benim görüşüm. Ve bence insanlar akın ediyor. Dün tam olarak bunu yansıtan telefonlar aldım, yeni alıcılar var, varlıklar kıt ve borsalarda fazla bir şey yok.

Bitcoin , geçen hafta 19.000 $ seviyesine düştükten sonra 14 Mart’ta 26.000 $ seviyesini kırarak Amerikan bankalarının başarısız olmasıyla dikkat çekici bir yükseliş gördü.

Bitcoin o zamandan beri geri döndü ve yazı yazılırken 24.658 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap