BeInCrypto Analistleri 7 Altcoin Seçti!

BeInCrpto temmuz ayı için seçtiği 7 altcoini izleyicileriyle paylaştı. Altcoinlerde yaşanacak gelişmelerden dolayı yükseliş olabileceğini söylüyor.

BeInCrypto Analistleri 7 Altcoin Seçti!

BeInCrpto temmuz ayı için seçtiği 7 altcoini izleyicileriyle paylaştı. Kripto analistlerine göre seçilen 7 altcoin’in temmuz ayında güçlü durması muhtemel.

Liste sırasıyla şu şekildedir;

Origin Protocol (OGN)

OGN, Ethereum ağındaki kullanıcıların düşük işlem ücreti karşılığında, aracısız şekilde iletişim kurmalarını ve alışveriş yapmalarını vadeder. Ayrıca, kullanıcıları ağa yaptıkları katkılardan dolayı ödüllendiren, teşvik eden açık kaynaklı bir platformdur. Protokol, 12 Temmuz’da OGN sahiplerinin OGV token ile ödüllendirileceği bir airdrop başlatacak. Analistler fiyatın kripto paraya etki edebileceğine inanıyor.

Ethereum (ETH)

En büyük 2. kripto para konumunda olan Ethereum (ETH) kripto para dünyasının süper interneti olarak anılıyor.

19-21 temmuz arasında ”Ethereum Topluluk Konferansı’ gerçekleşecek.Beklenen bu konferans, teknolojiye odaklanan en büyük Avrupa Ethereum konferansıdır.

Tezos (XTZ)

Tezos Coin, merkezi olmayan uygulamaları (DApps) ve akıllı sözleşmeleri destekleyen çok amaçlı bir platformdur.  Tezos platformu, ağ değişikliklerini yönetmek için kendi kendini düzelten bir protokol olarak görülebilir. Tezos kullanıcıları protokolün gelişimine katkı sunabiliyorlar ve teşvik ödülleri kazanabiliyorlar.

Tezos ekibi, 21-23 tarihleri arasında TezDev adında bir kripto konferansı gerçekleştirecek.

Hedera Hashgraph (HBAR)

2019 yılının eylül ayında piyasaya sürülen Hedera, herkesin blok zinciri temelli merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir Blockchain projesidir. Proje, kamuya açık bir blok zinciri ağı olarak çalışır ve HBAR coin isimli yerel bir kripto para birimine sahiptir. Kendini “internetin güven katmanı” olarak tanımlayan proje, dApp geliştirme alanında düşük performans sunan blok zincirlerinin karşılaştığı sorunları çözmeyi hedeflemektedir.

Son gelişmelere göre Hedera ekibi, üç aylık testnet sürümünün 28 Temmuz’da başlayacağını duyurdu.

Avalanche (AVAX)

Avalanche coin Ava Labs tarafından geliştirilmiştir. Avalanche nedir diye baktığınızda bunun ölçeklenebilen ve güvenlikli bir ağ olduğunu görebilirsiniz. AVAX sembolü ile gösterilen bu coin izin gerektiren ve gerektirmeyen blokzincirlerin tek bir ağ üzerinden çalışabilmesini mümkün hale getirir.

 Bununla birlikte, bu ay AVAX da bir konferans gerçekleştirecek. Avalanche House konferansı 15 ve 16 Temmuz’da Brooklyn’de yapılacak. Konferansta Ava Labs operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Lydia Chiu gibi çeşitli konuşmacılar katılacak.

Ergo (ERG)

Ergo, UTXO tabanlı bir Blockchain protokolüdür. Cardano’nun (ADA) kurucusu ve IOG CEO’su Charles Hoskinson tarafından kurulan Ergo, yeni ve merkezi olmayan finans (DeFi) işlevi ile güvenli ve verimli bir platform olarak piyasaya sürülmüştür. Ergo blok zinciri, fikir birliği mekanizması adına Proof of Work (PoW) mekanizmasını kullanan bir projedir. Proje, akıllı sözleşmeler kullanarak döngü imzası, sıfır bilgi kanıtı ve özelleştirilebilir blok boyutu gibi birtakım geliştirilmiş özellikler kullanmaktadır.

ERG isimli altcoin varlığına ev sahipliği yapan proje, bir protokol olarak çalışıyor. 784.400 blok yüksekliğindeki ERG emisyonları, blok başına 51’den 48 ERG’ye düşürülecek. Bu blok yüksekliğine 2-3 Temmuz arasında ulaşılması muhtemel. 

The Winkyverse (WNK)

Winkyverse, robotik, programlama, yapay zekâ, oyun, Blockchain ve AI bilgilerini tek bir platformda toplamayı amaçlar. Böylece, bir eğitim ekosistemi yaratarak bu alandaki ilk Metaverse olmayı hedefler. Winkyverse evreninde arazi satışları başlayacak.

Arazi ön satışı 18 Temmuz’da başlayacak. Ayrıca, kullanıcılar, 2.000 arsa satın alma iznine sahip olacak. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.