Ben Armstrong; Bu 3 Altcoin Her Sepette Olmalı!

Ben Armstrong; Bu 3 Altcoin Her Sepette Olmalı!

Bitcoin ve altcoinler belirli aralıklarda seyrediyor. DappRadar balinaların satış yapmadıklarını ve birikimlere devam ettiğini söylemişti.

Piyasalar bu durumdayken, bazı analistler kripto paralar hakkında tahminlerini yapıyor. Ünlü kripto analisti Ben Armstrong, özellikle ayı sezonunda yatırımcıların 3 altcoini toplaması gerektiğini söyledi. Bucoinedir.com olarak sizler için analistin açıklamalarını derledik.

Solana, Cardano ve Ethereum Her Sepette Bulunmalı

Ünlü analist SOL, ADA, ETH’nin her sepette bulunması gerektiğini söylüyor. Armstrong bu 3 altcoinin bir sonraki boğalarda da varlığını sürdüreceğine ve yükselişlere devam edeceğine inanıyor. Analist Solana’nın son zamanlarda yaşanan hack saldırısından sorumlu olmadığını ve blokzincir ile ilgili olmadığını söyledi. Geleceğin dünyası birlikte çalışılabilirlik olduğu için, analist bu 3 altcoinin çok yükseleceğine inanıyor;

Gelecek, birlikte çalışılabilirlik üzerine olacak. Ethereum kripto dünyasının interneti konumunda bulunurken, Solana (SOL) ve Cardano (ADA) ise Ethereum’un sahip olduğu pastadan pay alıyor. Ayrıca 2 altcoin gelecek odaklı çalışmalar yaptığı için, bu 2 altcoin’in Ethereum ile aynı yolu izleyeceğini düşünüyorum.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap