Binance, 2 Yeni Altcoin Çifti Ekliyor!

Binance, işlem çiftlerini günden güne artırıyor...

Binance, 2 Yeni Altcoin Çifti Ekliyor!

Kripto para sektörünün en büyük borsası konumunda bulunan Binance, Twitter üzerinden yeni bir açıklama yaptı; Yapılan açıklamada, Yarından sonra Binance borsasına (TR Saati ile) Sabah 11’de 2 yeni altcoin çifti eklenecek. Bu altcoinler; Açık kaynaklı bulut depolama projesi Storj coin ve riskleri tokenleştirmeye yönelik bir coin olan BOND coin’dir.

Coinmarketcap.com sitesinden baktığımızda, 10.71$ seviyelerinde bulunan BOND coin, 379 milyon dolar işlem hacmine sahiptir. Maximum arzı ise 10 milyon’dur.

Storj ise, $0.6371 fiyatı ve $28,315,411 milyon dolar işlem hacmine sahiptir. Max arz ise bulunmuyor.

Binance borsasına baktığımızda ise, bu 2 altcoin’in zaten borsada BUSD-USDT-BTC çiftleriyle listeli olduklarını görüyoruz. Sahip oldukları yüksek işlem hacimlerinden dolayı Binance’nin seçeneklerini arıtrdığını görüyoruz.

Coinmarketcap sitesinden baktığımızda, Binance borsasının,19 milyar dolar işlem hacmi ile, kripto sektörünün en büyük ve en güvenilen borsası olduğunu görüyoruz. Hemen altında ise, işlem hacmi olarak çok uzağında bulunan Coinbase ve FTX borsası geliyor. (2.7 milyar dolar işlem hacmi civarında.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap