Binance, Bu Altcoin’e Destek Veriyor!

Binance, Bu Altcoin’e Destek Veriyor!

Polymesh ve POLYX coin, 24 saatlik bir süre içinde %65’i aşan kazançlarla övünerek, bir gün geçiriyor. Bunun nedeni, piyasa katılımcıları arasında dijital menkul kıymetlere artan miktarda ilgi ve yakın zamanda Binance ile yeni bağların kurulmasıdır.

Polymesh + Binance

Polymesh, Binance ile yakın zamanda kurulan bağlarının artık açıklanmasıyla, dünyanın en büyük borsasının resmi olarak kendi ağı içinde bir düğüm operatörü haline geldiğini belirtiyor. Polymesh Tokenleştirme Başkanı Graeme Moore,

“Hangi veriyi kullanırsanız kullanın Binance, blok zincirinde açık ara liderdir… Binance’in en yeni düğüm operatörü olarak kabul edilmesi Polymesh’e görünürlük, güvenilirlik ve güvenlik açısından büyük bir artış sağlar. Bu gelişme bizi cesaretlendiriyor ve Binance’in desteğiyle Polymesh ekosistemini büyütmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Binance ayrıca token sahiplerine staking hizmetleri sunarak tokenlarını önceden belirlenmiş bir süre boyunca kilitlemelerine ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyacak.

Polymesh, bu gelişmelerin ” güvenlik belirteçlerini ve POLYX’i dünya çapında daha fazla katılımcıya genişletmek” için çalışırken geldiğini belirtiyor  .

Piyasa Tepkisi

Doğal olarak, Binance ile bağlantı haberleri token değerinde bir artışa yol açtı. Bu yazıyı yazarken, POLYX’in 24 saatlik kazançları %60’ı aşmakla övünmekle kalmadı, ticaret hacimleri de aynı şeyi yaptı.

POLYX coin nedir?

Farkında olmayanlar için POLYX, Polymesh Ağı için yardımcı program coinidir. Polymesh’in kendisi ilk olarak yaklaşık 4 yıl önce duyurulmuştu ve amacı dijital menkul kıymetler sektörüne hizmet etmekti.

Proje, zamanının biraz ilerisinde olsa da, çeşitli yatırım firmalarının dijital menkul kıymetlerin büyük ölçüde benimsenmesini ve gerçek dünya varlıklarının tokenleştirilmesini beklemesiyle, önümüzdeki aylarda/yıllarda hızla değişecek gibi görünüyor.

Başlangıçta Polymath’ın bir ürünü olan Polymesh projesi, lansmanından kısa bir süre sonra kanatlarını açtı ve bağımsız olarak çalışmaya başladı.

Başıboşları Dönüştürme

Daha önce bahsedildiği gibi Polymesh ve POLYX, Polymath’ın bir ürünü olarak hayata başlamıştır. Polymesh, kullanıcıları kendi platformuna çekme çabasıyla, Polymath ile ilişkili eski POLY coinlerini Polymesh ile ilişkili daha yeni POLYX coinlerine dönüştürmek için bir token köprüsü sunmaya devam ediyor.

Hâlâ POLY varlıkları üzerinde oturan traderler, dönüştürme köprüsüne BURADAN erişebilirler . Tamamlandıktan sonra elde edilen POLYX, Polymesh ağı genelinde depolanabilir, takas edilebilir, stake edilebilir veya kullanılabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap