Arbitrum (ARB) Ağındaki İlk Proje Bugün Binance’de Listelendi!

Arbitrum (ARB) Ağındaki İlk Proje Bugün Binance’de Listelendi!

Arbitrum’un yerel borç verme protokolü Radiant Capital , AAVE ve Compound gibi diğer popüler protokollere benzer. Bununla birlikte, daha geleneksel borç verme protokollerinden farklı olarak, Radiant’ın borç verme hizmeti zincirler arası etkindir. A zincirine gönderilen teminat, B zincirindeki bir kredi için teminat olarak kullanılabilir. Radiant’ın blok zincirleri ve varlıklar açısından ölçeklenebilirliği, bu ekleme ile geliştirilebilir.

30 Mart 2023’te 07:30 UTC’de Binance , RDNT spot ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak ve bu, Radiant Capital’in (RDNT) borsanın İnovasyon Bölgesinde listelenmesini işaretleyecek. RDNT/BTC, RDNT/USDT ve RDNT/TUSD, Spot Ticaret Çiftleridir. Ayrıca, RDNT para çekme işlemleri 31/3/2023 07:30 (UTC) itibarıyla başlayacaktır. Ayrıca, bir sonraki duyuruya kadar RDNT/TUSD işlemleri için herhangi bir yapıcı ücreti alınmayacaktır.

Diğer jetonlardan daha değişken ve riskli olma olasılığı daha yüksek olan yeni, yaratıcı jetonlar, özel bir ticaret alanı olan Innovation Zone’da alınıp satılabilir.

Radiant Capital için son listelemeler ve benimsemeler oldukça güçlü olmuştur ve bu doğrudan Arbitrum ekosisteminin gelişimi ile bağlantılıdır. $RDNT’nin değeri, Arbitrum airdrop’undan sonra dramatik bir şekilde yükseldi ve TVL, yılın başında 20 milyonun üzerindeyken, yılın sonunda 100 milyonun üzerine çıktı. Fiyat, yılın başında 0,01 dolardan 2. versiyonun piyasaya sürülmesiyle 0,48 dolara yükseldi.

Çapraz zincir mekanizması ve Token ekonomisi, Radiant Capital’in v2’sinin orijinalinden farklı olduğu iki ana alandır. CMC’ye göre bugün Radiant Capital fiyatı $0,429375 USD ve 24 saatlik $68,761,551 USD ticaret hacmiyle. Radiant Capital son 24 saatte %23,58 arttı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap