Binance Card, Shiba Inu İçin Destek Ekledi!

Binance Card Artık Shiba Inu'yu (SHIB) Destekliyor.

Binance Card, Shiba Inu İçin Destek Ekledi!

Yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilen shiba ınu için önemli bir haber Binance tarafından geldi.

Binance twitter üzerinde yaptığı açıklamada, Binance card üzerinde, XRP, SHİB ve AVAX için destek eklendi.

Shiba Inu Twitter da başarıyı paylaştı.

Binance Card kullanıcıları, artık SHIB ile alışveriş yapabilir.

Binance’in hem pazar erişimini genişletmek hem de kullanıcı deneyimini geliştirmek için oldukça yenilikçi fikirler bulduğu biliniyor. Uygulama oluşturmaya, DeFi staking’i desteklemeye ve şimdi Binance Card’a kadar. Binance Card, özellikle Ukraynalı mülteciler gibi en marjinal nüfuslardan bazılarının dijital hizmetlerine erişmesine ve artan iç baskılar arasında kusursuz bir şekilde işlem yapmasına olanak sağladığı için büyük bir gelişme oldu.

Şimdi borsa, Binance Card’da desteklenen tokenler listesine XRP ve SHIB’yi ekleyeceğini duyurdu. Bu, özellikle iki jetonun büyük bir popülerlik kazandığı ve geç benimsendiği göz önüne alındığında, ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. 

SHIB Topluluğu Heyecanlı

Duyuruyu takiben, SHIB topluluğu heyecanlı görünüyordu. SHIB’nin resmi Twitter hesabı hemen iyi haberi duyurdu . Binance Card, Avrupa’daki SHIB hayranlarına ve kullanıcılarına sunulacak.

Bu yeni hüküm ile, SHIB kullanıcıları artık dünya çapında 60 milyondan fazla ticari noktada token ile işlem yapabilir. Ayrıca yıllık veya FX ücreti alınmayan %8’e varan geri ödemeli özel bir teklif de var.  

Geliştirme, Shib Marketing ekibinin resmi üyesi olan Milkshake’in Binance ile Shib faydasını ve büyüme olanaklarını tartışmasının ardından geldi.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Binance web sitesinde yayınlanan ilgili duyuruya göre Binance Card kullanıcılarının uyması gereken birkaç kural var. Şu anda Binance Card, yalnızca AEA (Avrupa Ekonomik Alanı) ülkelerindeki kullanıcıların yanı sıra bu ülkelerde yaşayan Ukraynalı mültecilerin kullanımına açıktır. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap