Binance CEO’su CZ, Twitter İçin Gelir Getirecek Yeni İpucu Sunuyor!

Binance CEO’su CZ, Twitter İçin Gelir Getirecek Yeni İpucu Sunuyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, “CZ” takma adıyla, mikroblog sosyal medya özelliğini iyileştirmek için Twitter CEO’su Elon Musk’a bazı önerilerde bulundu. Bu öneriler hem botları azaltacak hem de gelir elde edecek.

Bugün CZ, Elon Musk’ın en son tweetlerinden birini alıntılayarak “Sizin ödemenizi yapacağım.” dedi.

Botları azaltmanın ve geliri arttırmanın başka bir yolu, “takip etmediğiniz kişilerin yorum yapmak için $0.x ödemesi gerektiği” seçeneğini eklemektir. Bu, botlar için pahalı hale getirilebilir ve kolayca kripto para ile uygulanabilir. Twitter, kesinti alarak artan gelir elde edebilir. Benim tüm kazancımı hayır kurumlarına bağışlayacağım.

CZ, bunu yaparak Twitter’ın pahalı bot hesaplarından kurtulacağını ve aynı zamanda yeni bir gelir kaynağı elde edeceğini iddia ediyor. Ayrıca, Twitter şimdi eToro ortaklığı aracılığıyla hisse senetleri ve diğer finansal varlıkların yanı sıra kripto para birimlerinde de işlem yapılmasına izin veriyor.

etoro ve twitter ortaklığı

Popüler sosyal medya platformu Twitter, CNBC’nin bildirdiğine göre, kullanıcıların platformda kripto para birimleri ve hisse senetleri ticareti yapmalarına izin verecek yeni bir özellik tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni özellik, fintech firması eToro ile işbirliği içinde başlatılıyor.

Twitter kullanıcıları, eToro aracılığıyla çeşitli finansal enstrümanlar için piyasa grafiklerini inceleyebilecek, kripto para birimleri ve diğer varlıkları satın alıp satabilecekler. Sosyal medya platformu ve fintech firması arasındaki son işbirliği, şu anda kullanıcıların TradingView’den gerçek zamanlı ticaret verilerini görüntülemelerine izin veren cashtags özelliğini genişletecek.

Twitter CEO’su Elon Musk daha önce Twitter’ı tüm-içinde bir uygulama haline getirme fikrini ortaya atmıştı ve odak noktası birçok çevrimiçi tesisi kullanıcılara tek bir yerden erişim sunan bir ekosistem oluşturmaktı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap