Binance CEO’Su, Kripto Paralar Hakkında Açıklama Yaptı; Herşey Olduğu Gibi!

CZ, yaşanan düşüşlerin sağlıklı olduğuna inanıyor...

Binance CEO’Su, Kripto Paralar Hakkında Açıklama Yaptı; Herşey Olduğu Gibi!

CMC sıralamasına göre Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin CEO’su CZ, kripto kışı hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Yeni bir CNBC röportajında, Binance CEO’su Changpeng Zhao , kripto piyasası çöküşünün, uzaydaki ani spekülatör akını tarafından ortaya çıktığını söyledi.

Binance başkanına göre, Terra/ LUNA çöküşünün tetiklediği zayıf ellerin kızarması, sektörün uzun vadeli beklentileri için avantajlı, çünkü kalanlar kripto ekosisteminin genel büyümesine katkıda bulunacak.

Ünlü yönetici konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Tekrar büyük kazançlar vermesini istiyorsanız, Kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşün gerekli olduğunu bilmelisiniz. Çünkü piyasa, spekülatörler ile dolmuş durumda. spekülatör akını tarafından, kripto düşüşleri çok daha sert oldu. Bu tür düşüşlerde, özellikle spekülatör yatırımcılar piyasadan kaçar. Bu kişilerin piyasadan çıkması, bir sonraki mega boğanın gücüne güç katacaktır. Çünkü kripto kışında, piyasada kalan yatırımcılar, bu teknolojiye inanan ve güvenenlerdir. kripto kışında bu teknolojiden anlamayan ve yatırım yapmayı bilmeyenlerin piyasadan çıkmasına takılmayın. Çünkü piyasa büyüyor ve büyüdükçe yeni sektörler ile kullanıcı çekiyoruz.10 yıl önce, ve beş yıl önce olduğu gibi, kripto piyasaları kullanıcı çekmeye devam edecektir.

Geçmiş yılların verilerine baktığımızda, CZ’nin haklı olduğunu görüyoruz. Youtube kanalımızda bulunan, Manipülasyon isimli belgesel videomuzda da bu konuya değinmiştik. Geçmiş verileri baz aldığımızda görüyoruz ki, kripto para düşüşlerinde, spekülatör yatırımcılar piyasadan çıkarken, spekülatör isimler ise sessizliğe bürünüyor. Çok küçük bir piyasa olduğu için bu durumlar ile karşılaşmak mümkün. Fakat ilerleyen yıllardan herşeyin düzeleceğine inanıyorum.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap