Binance DeFi Staking, XRP Coin’e Destek Ekliyor!

Ripple'ın XRP'si, Binance DeFi staking'in %1.4'e varan APR ile desteklemeye başlamasıyla bir galibiyet daha aldı.

Binance DeFi Staking, XRP Coin’e Destek Ekliyor!

Binance, Ripple (XRP) yatırımcılarına müjdeli haberi verdi…

Binance gibi borsalarda merkezi olmayan finansın (DeFi) başlangıcından bu yana, Binance Defi platformunda yalnızca birkaç token destek kazandı. Temel olarak, söz konusu tokenler genellikle piyasadaki en güvenilir tokenlerdir. Binance, yatırımcıların halı çekmelerini ve dolandırıcılıklarını önlemek için DeFi desteği eklemeden önce tokenler üzerinde durum tespiti yapar.

Şimdi, Ripple’ın XRP’si, Binance DeFi staking tarafından desteklenen çeşitli kripto paralar arasında bir yer kazanıyor gibi görünüyor. Binance borsası iyi haberi duyurmak için Twitter’a gitti. Şirket ayrıca bu amaçla duyuru sayfasını güncelleme özgürlüğünü de aldı.  

DeFi Staking Nedir?

DeFi stake etme, kullanıcıların kripto varlıklarını geleneksel bankacılık sisteminde ifade edilen sabit mevduatlara benzer bir şekilde kilitlemelerini içerir. Kilitlemenin arkasındaki mantık, platformda bulunan belirli stake havuzundan faiz olarak daha fazla kripto para kazanmalarına olanak sağlıyor. Binance borsası, her biri kendi faiz oranına veya APR yüzdesine sahip çeşitli kripto paralar için stok havuzları işletir.

Yatırım yaparken, kullanıcı varlıklarını ne kadar süreyle kilitlemek istediğini seçer. Bundan sonra, söz konusu süre bitene kadar fonlara doğrudan erişimleri yoktur. Bu arada, stake ödülleri günlük olarak spot hesaplarına havale edilir.

Binance’de XRP coin ve LTC coin İçin DeFi Staking Planı

Binance’in stake havuzlarına XRP ve LTC’nin eklendiğini duyurduğu bir gönderiye göre, coinlerini kilitleyen kullanıcılar hisselerinden %1.4 APR kazanacaklar. Kullanıcı, hissesinin kilidini açmak isterse, bunu, 24-48 saat içinde spot hesabına yatırılacak olan anapara tutarını serbest bırakmak için standart itfa prosedürü aracılığıyla yapabilir. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap