Binance Labs ANKR Coin’e Yatırım Yaptı!

Binance labs ANKR coin'in arkasındaki şirket olan ANKR'a yatırım yaptı.

Binance Labs ANKR Coin’e Yatırım Yaptı!

Binance Labs, Binance’in risk sermayesi kolu ve hızlandırıcısıdır ve dünyanın en iyi Web3 altyapısı tedarikçilerinden biri olan Ankr , Binance Labs’tan önemli bir yatırım aldığını duyurdu.

Ankr, fonları, pazar lideri RPC hizmetini güçlendirmenin yanı sıra, şu anda Liquid Stake SDK, Web3 Gaming SDK ve App Chains Service’ten oluşan Web3 geliştirici paketini genişletmek için yatırmayı planlıyor. Ankr Protokolü şimdiye kadar 18 blok zinciri için RPC’lere ev sahipliği yaptı ve her gün ortalama 7 milyar blok zinciri talebine yanıt verdi.

Ankr’ın BNB Zinciri, BNB Liquid Staking’e yaptığı büyük açık kaynak katkıları ve ekosisteme devam eden desteği, Binance Labs’ın stratejik bir yatırım yapmasına yol açtı. Ankr’ın uyguladığı ağdaki iyileştirmeler, tüm BNB Zinciri projeleri ve kullanıcıları için çok faydalı olacaktır. Web3’ün yaygın kullanımı, daha hızlı ve etkili bir BNB Zinciri ile hızlandırılacaktır.

Ankr Operasyon Direktörü Ryan Fang şunları söyledi:

“Binance Labs’i stratejik bir yatırımcı olarak saydığımız için çok heyecanlıyız. BNB Zinciri, açık ara en fazla günlük işlem ve aktif kullanıcı sayısına sahip zincirdir. BNB Chain’i daha fazla ölçeklendirmeyi desteklemeye, BNB Liquid Staking kullanarak DeFi birleştirilebilirliğini sağlayarak BNB token faydasını iyileştirmeye ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir altyapı gerektiren yenilikçi kullanım senaryolarını ve diğer yenilikçi altyapı hizmetlerini etkinleştirmek için Binance Application Sidechain (BAS) ekosistemini genişletmeye kararlıyız.

Ankr, BNB Uygulama Yan Zinciri (BAS) gibi BNB Zincirinin temel unsurlarını ve Erigon ve Arşiv Düğümü için en yeni yükseltmeleri geliştirdi. Erigon geliştirmesi, gerekli depolama alanını yarı yarıya azalttı ve RPC isteklerinin hızını on kat artırdı.

Stake edilen BNB’ye DeFi uyumluluğu ekleyen BNB Liquid Staking, BNB Zinciri ekosistemini destekleyen bir diğer özellikti. Liquid Staking kullanarak, BNB token sahipleri, stake etme, çiftçilik, borç verme, kasalara katkıda bulunma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli teknikler aracılığıyla DeFi’de kazanç sağlayabilir.

Dapp’lerin, cüzdanların ve kripto oyunlarının kullanımı, bu uygulamalar ile ihtiyaç duydukları blok zincirleri arasında bağlantı kurmak için arka planda görünmez bir şekilde çalışan bir hizmet olan Ankr tarafından yapılabilir hale getirildi. Ankr, şehrin Web3 ekosistemini oluşturan tüm binalara ve üzerinde çalışan Dapps’e elektrik sağlayan kamu hizmeti gibidir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap