Binance US, Floki Coini Listeliyor!

Binance US, Floki Coini Listeliyor!

Binance’nin ABD kolu olan Binance.us, 25 mayıs tarihinde Floki Inu isimli kripto parayı listeleyeceğini açıkladı.

Binance US, ABD yasalarına uygun hizmet veren bir Binance markasıdır. Floki Inu, geçtiğimiz haftalarda en büyük borsalardan birinde listeleneceğini açıklamıştı. Fakat bunun hakkında yeterli bilgi vermemişti. Floki’nin ABD borsasında listelenmesi umutları daha da artırdı. Çünkü burada listelenen varlıklar daha dikkatle seçilmektedir.

Floki Coin haberin etkisiyle %23 yükseliş yaptı. Yatırımcılar sıradaki borsanın Binance Global olmasını bekliyor.

Twitter, Floki Inu’ya Altın Rozet vermişti

Floki Inu ekosistemi resmi Twitter hesabı, altın onay damgası kazandı. Bir Twitter hesabındaki altın onay damgası, genellikle işletme organizasyonu hesabı anlamına gelir. Dikkat çekici bir şekilde Floki, bu damgayı alan ilk ve tek köpek temalı kripto ekosistemidir. Elon Musk’ın favorisi Dogecoin’in yanı sıra, Shiba Inu ve BabyDogeCoin gibi diğer meme tokenleri de yalnızca mavi onay damgasına sahiptir.

Floki (FLOKI) nedir? 

FLOKI INU, FLOKI coin etrafında oluşturulmuş merkezi olmayan bir protokol ekosistemidir.

FLOKI ekosistemi şu anda Play-to-Earn oyunu, FlokiFi (DeFi), kripto eğitimi, Floki ön ödemeli kart (Visa/Mastercard) ve ayrıca NFT koleksiyonları ve pazar yerlerinden oluşuyor ve daha fazla uygulama gelecek. 

FLOKI coin, Floki ekosisteminin merkezinde yer alan bir yardımcı program tokeni, yönetişim tokeni ve değişim aracıdır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap