Binance’ye Yeni Altcoin Çiftleri Eklendi!

Binance’ye Yeni Altcoin Çiftleri Eklendi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, platformuna dört yeni altcoin çiftinin dahil edildiğini açıkladı. İşte detaylar…

Binance, 14 Nisan saat 11:00 itibarıyla ARB/RUB, JOE/TRY, MAGIC/TRY ve USDT/PLN çiftleri için alım satım yapılabilir hale getiriyor. Bu fiat para birimleri RUB, TRY ve PLN, bu nedenle kullanıcılar için fiat para birimleriyle işlem yapmak için daha fazla seçenek sunacaklar. RUB çifti için listelenen kripto para birimlerinden biri Arbitrum (ARB), Ethereum için daha hızlı ve ucuz işlemler sağlamayı amaçlayan bir layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. Proje, Ethereum ağında artan talep nedeniyle yüksek ücretler ve yavaş işlem süreleriyle karşı karşıya kalmaktan kaçınmayı amaçlamaktadır. Son 24 saatte, bu para birimi yüzde 3,50 değerinde artış yaşayarak olumlu bir ivme kazandı.

Binance’teki Türk Lirası karşısındaki kripto para birimi JOE (JOE), DeFi hizmetlerini içeren Trader Joe’nun merkezi olmayan borsası (DEX) Avalanche (AVAX) Blockchain’de alım satım ve stake etme işlemleri için tasarlanmış yerel bir token’dır. Son yedi günde %3,20 artış kaydetti ve son 24 saatte %2,37 fiyat artışı gördü. JOE, şu anda 0.60 dolar fiyatla işlem görüyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.02 doların %88,02 altında yer alıyor.

Ayrıca, Binance platformuna eklenen MAGIC de Türk Lirası karşısında son yedi günde %5,24 düşüş yaşadı. Ancak, son 24 saatte %2,33 fiyat artışı gözlemlendi. MAGIC’in mevcut fiyatı 1.29 dolar ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.32 doların %79,56 altında yer alıyor. MAGIC, Treasure Metaverse’deki oyun topluluklarını birbirine bağlayan merkezi olmayan bir NFT ekosistemi olan Arbitrum üzerindeki bir utility token’dir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap