Bir Balina Değeri 5 Milyon Doları Aşan 5.401.623 MATIC Coin Satın Aldı!

Bir Balina Değeri 5 Milyon Doları Aşan 5.401.623 MATIC Coin Satın Aldı!

Tanınmış kripto balina izleme sitesi WhaleStats, bu sabah erken saatlerde Twitter’da “Dawlin” olarak bilinen belirli bir Ethereum (ETH) balinasının satın alma alışkanlıkları hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Gönderiye göre, bu balina yaklaşık 5.339.174 $ değerinde 5.401.623 Polygon (MATIC) satın aldı.

Bu balina, kripto pazarındaki mevcut satışları ve ardından kripto fiyatlarındaki düşüşleri, kasasını daha fazla MATIC ile doldurmak için mükemmel bir satın alma fırsatı olarak gördü. WhaleStats, 12 saat önce gerçekleştiğini duyurdu.

MATIC, Sivergate Capital’in operasyonları kapatacağını açıklamasından sonra acı çeken birçok kripto kurbanından biri. Kripto piyasası takip sitesi CoinMarketCap, MATIC’in son 24 saatte %6,77’lik bir fiyat düşüşünden sonra şu anda yaklaşık 0,9747 $ değerinde olduğunu gösteriyor.

Altcoin, dün geceden beri 1,09 Dolar’dan ve 0,971 Dolar’a kadar düşebildi. Bununla birlikte, kripto, geçen haftaya göre hala %17’den fazla düşüşte.

MATIC’in 24 saatlik işlem hacmi yeşil bölgede ve dünden bu yana %33’ün üzerinde bir artışın ardından şu anda 780.375.863$’da bulunuyor. 8.481.964.208 $’lık piyasa değeri ile MATIC şu anda piyasa değeri açısından en büyük kripto paralar arasında 9. sırada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap