Bitboy Crypto; XRP Coin Bu Nedenlerle, Yatırımcılarına Çok Kazandıracak!

Bitboy Crypto; XRP Coin Bu Nedenlerle, Yatırımcılarına Çok Kazandıracak!

SEC, Aralık 2020’de Ripple ve XRP coin ile ilgili bir davayı başlattı, bu durum kripto para topluluğunu etkiledi. SEC, Ripple ve üst düzey yöneticilerini, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu ve bunun farkında olarak satış yapmakla suçladı. SEC, Ripple’ın XRP satışı yaparak 1.3 milyar dolar üzeri bir kazanç elde ettiğini söyledi ve bu yaşananlar XRP fiyatının düşmesiyle sonuçlandı.

Ripple, SEC’nin iddialarını reddetti ve XRP tokenin bir menkul kıymet olmadığını söyledi. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP’ye yönelik davasının yetersizliği konusunda tepkide bulundu. Davanın sonucu, XRP’nin ABD’deki kullanımını ve benimsenmesini artırabilir ve bu da altcoin fiyatlarını etkileyebilir. Davanın olumlu sonuçlanması durumunda, birçok piyasa uzmanı Ripple’ın XRP fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratacağını belirtiyor.

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden Ben Armstrong (Bitboy), yasal anlaşmazlığın sona ermesinin, XRP yatırımcıları için yeni bir zenginlik dalgasına işaret edeceğini iddia ediyor. BitBoy, Ripple davasının sonuçlanmasının, yeni bir yükselişin başlayacağını işaret ediyor.

BitBoy’a göre, XRP yatırımcılarının SEC ile uzun süreli hukuki mücadelelerinin sona ereceği ve yeni bir döneme girileceği söz konusu. Popüler kripto fenomeni, yakında XRP topluluğunun meyvelerini toplayacağına inanarak altcoin camiasını cesaretlendirdi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap