Bitcoin (BTC) Şu Ana Kadarki En Büyük Pazarlama Kampanyasına Tanıklık Ediyor!

Popüler bir kripto para birimi stratejisti, Bitcoin'in ( BTC ) yanlışlıkla olumlu bir marka oluşturma sürecinden geçtiğini söylüyor .

Bitcoin (BTC) Şu Ana Kadarki En Büyük Pazarlama Kampanyasına Tanıklık Ediyor!

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, David Lin ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin’in şu anda “şimdiye kadarki en iyi pazarlama kampanyasına tanık olduğunu” söylüyor .

Analiste göre, devam eden bankacılık krizi, insanlar güvenli limanlar aradıkça Bitcoin’in daha fazla benimsenmesine yol açtı.

“Son 10 günün bu son krizinde, yeni Bitcoin cüzdanlarında gördüğümüz en hızlı ivmeyi yaşadık. Ve tabii ki, Bitcoin son 90 günde %70 arttı. Böyle bir varlık için olağanüstü hareket. Ve insanların karşılaştığı soru, bahsettiğiniz gibi, harika bir soru – ne iş yaparsınız, tamam mı? Bankalara güvenemem, hazinelere güvenemem çünkü ABD hükümeti deli gibi para basıyor, bu yüzden de deli gibi değer kaybedecek. Evet, %3,5 veya %4 alabilirim ama satın alma gücü reel olarak %14 düşüyor. Ne ben yapacağım? Borsaya mı koyayım? Herkes resesyona gireceğimizi ve borsanın çökeceğini söylüyor. Kulağa pek hoş gelmiyor. Sabit bir varlığı nerede bulabilirim? Altının birkaç saatliğine 2.000 doların üzerine çıktığını gördük… Ve bu tam olarak insanların aradığı şeyin bir örneği. Nakit dağıtabilecekleri varlıklar için o sabit güvenli limanı bulmak istiyorlar. İşte bu yüzden Bitcoin’i yeni bir varlık sınıfı olarak görüyoruz… Muhtemelen şimdiye kadarki en iyi pazarlama kampanyasına tanık oluyor. Ve son mali kriz sırasında inşa edildi. Finansal krizler için tasarlanmıştır. İşte bu yüzden çok iyi gidiyor. Bence pek çok insan, tamam, Bitcoin’e güvenmesem de, her ihtimale karşı nakitimin %2 – %5’ini içinde bulundursam iyi olur, diyor. Her şeyin cehenneme gitmesi ihtimaline karşı.”

InvestAnswers sunucusu, Bitcoin’in benimsenme oranı hakkında, küresel nüfusun yalnızca küçük bir yüzdesinin amiral gemisi kripto varlığını benimsediğini söylüyor.

“Bir değer deposu açısından, çok iyi benimsenmemiş ve aynı zamanda çok fazla değeri olan ve son derece zor olan bir şeye bakıyorum, yani daha fazla basılamaz. Bu Bitcoin’dir.Biliyorsunuz dünyanın %2,5’u benimsedi ama %97,5’i nefret ediyor. Ancak şu anda yaşadığımız bankacılık krizinde olanlardan sonra, gerçekten bunun anlatısına hitap ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap