Tim Drapper; Bitcoin Bu Seviyelere Yükselecek! Bu Altcoinleri Alın!

Milyarder risk sermayedarı Tim Draper, Bitcoin'in 250.000 $'lık şaşırtıcı bir fiyat etiketine doğru hızla ilerlediğine inanıyor .

Tim Drapper; Bitcoin Bu Seviyelere Yükselecek! Bu Altcoinleri Alın!

Observer ile yaptığı yeni bir alışverişte Draper, Bitcoin’in iki yıldan kısa bir süre içinde %900’den fazla kazanç elde etmesini sağlayacak parabolik bir rallinin başlangıcında olduğunu söylüyor.

Aralık 2022’de Draper, yatırımcıların muhtemelen Bitcoin gibi yüksek kaliteli ve merkezi olmayan dijital varlıklara sığınacağını söyleyerek, kripto borsası FTX’in yüksek profilli iflası ardından Bitcoin’in hedefine altı ay içinde ulaşacağını söylemişti.

Draper, Bitcoin bu yıl Haziran ayına kadar meteorik bir yükselişe geçemese bile, zaman çizelgesinin gelecek yılın sonuna kadar uzatılabileceğini söylüyor .

“18 ay sonra haklı çıkacağımdan neredeyse yüzde 100 eminim.”

Tim Drapper

Coinbase, Hotmail, Skype, Tesla ve Twitter’a erken yatırımlar yapan risk sermayedarı, FTX’in geçen yılki çöküşünün, merkezi bir varlık tarafından kontrol edilen kripto varlıklarını biriktirmek isteyen yatırımcılar için bir uyandırma çağrısı olması gerektiğini de söylüyor.

“Bitcoin, Tezos, Bitcoin Cash, Aragon [ve] Cardano gibi merkezi olmayan kriptolar, merkezi kriptolardan çok daha iyi. XRP veya ETH gibi belirli bir amacı olmadıkça, kimsenin neden hala merkezi kripto tuttuğunu bilmiyorum. FTX/FTT’nin bu dersi vereceğini düşünebilirsiniz.” 

Bu yazıyı yazarken, Bitcoin son 24 saatte %1,68 artışla 24.705 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap