Bitcoin de Bir Sonraki Zirve Bu Tarih Aralığında Olacak!

Hayatı filmlere konu olan borsacı, bitcoin hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Bitcoin de Bir Sonraki Zirve Bu Tarih Aralığında Olacak!

Son 24 saatte Bitcoin, 20,432$’lık gün içi en yüksek seviyelerine ulaştı. An itibariyle 20.175$’lık seviyede işlem görüyor.

Martin Scorsese’nin 2013’te çektiği ve Leonardo DiCaprio’nun başrolünde oynadığı film “The Wolf of Wall Street”in de ilham kaynağı olan borsacı Jordan Belford Bitcoin’in çok sağlam temellere sahip olduğunu söyledi ve konuya yönelik şu açıklamaları yaptı.

“Bitcoin fiyatı önümüzdeki üç ila beş yıl içinde ‘neredeyse kesinlikle’ tırmanacak. Üç ya da belki beş yıllık bir ufkunuz varsa, para kazanmazsanız şok olurum. Çünkü Bitcoin’in altında yatan temeller gerçekten güçlü.”

Yatırımcılar, “Kripto toparlanacak mı?” Sorusunu düşünürken. Eski bir borsacı olan Jordan Belfort, bir sıçramanın neredeyse kesin olduğunu iddia etti. Bitcoin fiyatına ilişkin tahmini, üç ila beş yıl arasında uzun vadeli yatırımcılar içindir.

Bir Bloomberg hikayesine göre Belfort, Bitcoin’in uzun vadeli beklentileri konusunda iyimser. Eski borsa komisyoncusu, Bitcoin’in yakın vadeli beklentilerinden emin değil.

Bazı yatırımcıların Bitcoin ticaretindeki başarısının şansa bağlı olabileceğine inanıyordu. Belfort’a göre, şansları lehteyse, yatırımcılar Bitcoin yatırımlarından neredeyse kesinlikle kâr edecekler.

Glassnode’a göre Haziran, fiyattaki yüzde 37,9’luk düşüş nedeniyle Bitcoin’in önceki 11 yılda en kötü performans gösteren ayı oldu. Ek olarak, Bitcoin en kötü üç aylık performansını gördü ve 2022’nin ikinci çeyreğinde değerinin %60’ından fazlasını kaybetti.

Bitcoin yükselişte olumlu, düşüşte olumsuz haberlere maruz kalıyor. Tabi bunların sadece bir süreye kadar etkili olduğunu unutmayın. Dünya’nın En Önemli Finans altyapısının geleceği parlak olacaktır. Bir sonraki mega boğa ne zaman olacak? Tahminim alttaki videoda;

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap