Bitcoin Dip Yapmış Olabilir mi? JPMorgan Cevapladı;

Jpmorgan kripto para odaklı bir not yayınladı...

Bitcoin Dip Yapmış Olabilir mi? JPMorgan Cevapladı;

Bildiğiniz gibi Bitcoin geçtiğimiz aylarda 17.500 dolara kadar düştü. Yaşanan düşüşle beraber altcoinler de aynı yolu izledi.

Haziran ayından bu yana kripto paralar yükseliş yaptı ve coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri 1 trilyon doların üzerine yükseldi.

BTC dip yapmış olabilir!

JPMorgan, geçtiğimiz gün yayınlanan bir notta, BTC ve altcoinlerin dibi görmüş olabileceğini tahmin ediyor. JPMorgan bu tahminlerini ise Ethereum Merge ve son zamanlardaki toparlanmaya bağlıyor. JPMorgan Ethereum Merge’nin başarılı olabileceğini ve yaıtımcı ilgisini kripto paralara çevirebileceğini söylüyor.

Fakat bunların birer tahmin olduğu unutulmamalıdır.

Piyasada birçok kişi ayı sezonlarının bir fırsat olduğunu biliyor. Fakat boğa sezonun da yaptıkları hatalardan dolayı, ayı sezonları gözlerinde karardı diyebiliriz. Böylece piyasadan birçok çıkış yaşandı. Eğer zarardaysanız, bunu bir tecrübe ile konumlandırın ve ayı sezonlarını değerlendirin. Fırsat toplayıcı olmazsanız, bir sonraki boğada bıçak toplayıcı olmaya devam edersiniz. Bunu yapamam diyorsanız, piyasadan çıkın! Kendinizi iş gören haline getirmeyin!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap