Bu Şirket, Bitcoin ve Altcoinlerini Satıyor!

Bu Şirket, Bitcoin ve Altcoinlerini Satıyor!

Bitcoin ve altcoin şirketleri, son zamanlarda kripto para sektöründeki oynaklıktan dolayı zor günler geçiriyor. Halka açık şirket, artan piyasa oynaklığı nedeniyle hazinesini nakde çevirdi, ancak piyasa sakinleştiğinde kripto para birimlerine yeniden yatırım yapmayı reddetmedi.

Kanada merkezli yatırım şirketi Cypherpunk Holdings (HODL), mevcut piyasa risklerini ortadan kaldırmak için tüm bitcoin ve ethereum (ETH) varlıklarını terk etti.

Şirket, Ethereum‘un yerel tokeni 205.8209 Ethereum’u (ETH) 293.000 C$’a (227.000$) ve 214.7203 bitcoin’i (BTC) yaklaşık 6.09 milyon C$’a (4,7 milyon$) sattı. Salı günü yapılan açıklamaya göre, satışlardan toplam 6.38 milyon C$ (5 milyon$) gelir elde edildi .

Şirket, elinde (14,1 milyon$) nakit ve stabilcoin bulunduğunu ve ayrıca 30 günlük geri ödeme bildirimi ile yapılandırılmış ürünlere yaklaşık 1.5 milyon$ tahsis edildiğini de sözlerine ekledi.

Cypherpunk Başkanı ve CEO’su Jeff Gao, şirketin tüm bitcoin ve ethereum varlıklarını elden çıkarma kararının, varlık jetonlarını yatırımcılar için giderek daha riskli hale getiren artan piyasa oynaklığının hemen ardından geldiğini söyledi.

Hem bitcoin hem de ethereum geçen yıl değerlerinin yarısından fazlasını kaybetti ve bu ayın başlarında 52 haftanın en düşük seviyelerine geriledi. Şirketin hisseleri bu yıl Kanada borsasında %50 değer kaybetti.

Gao, yaptığı açıklamada, “En ihtiyatlı yaklaşımın, oynaklık ve likidite bulaşmasının mantıklı bir sonuca varmasını beklerken kenarda oturmak olduğuna inanıyoruz” dedi. “Olasılıklar dengesinde, para çekme işlemlerine ‘geçici’ askıya alma uygulayan zincirlerin sayısının arttığına dair raporlar olarak, daha düşük seviyelere giden yolu açan daha zayıf fiyat hareketi görüyoruz,” diye ekledi.

Gao, Cypherpunk’ın kripto para birimleri üzerinde “uzun vadeli bir yükseliş görünümü” sürdüreceğini ve “var oldukları gibi ve ” kripto uzayında ki yatırım fırsatlarını gelecekte değerlendirmeye devam edeceklerini açıkladı.

Bitcoin ve Altcoin’lerde Soğuk Kış

Kripto para piyasaları, yatırımcıların daha riskli varlıkları satarak onlarca yıllık yüksek enflasyona tepki vermesi ve piyasaların geri tepmesinden dolayı çok daha zorlu hale geldi.

Ünlü Analist; Bu Altcoin 100 x Yapacak!

Örneğin, Arcane Research tarafından yapılan bir analize göre , Riot Blockchain (RIOT) ve Bitfarms (BITF) dahil olmak üzere bitcoin madenciliği şirketleri, Mayıs ayında bitcoin değeri %45 düştüğü için toplam çıktılarının %100’ünden fazlasını sattı .

Ekonomik dalgalanmalar kripto para borç verenler için ödeme gücü sorunları sunmaya ve endüstri çapında büyük işten çıkarmaları teşvik etmeye devam ettikçe, yatırımcılar kripto para varlıklarını satmaya devam edecek ve paralarını daha güvenli, daha az değişken değer depolarında hareket ettirecek. yükselişte.

Cypherpunk Holdings Baş Yatırım Sorumlusu Moe Adham, piyasa bir dönüş yapana kadar kripto para yatırımcıları için risklerin “önemli” kalacağını söyledi.

Adham, “Kripto piyasaları derin bir riskten uzak ortamda kalmaya devam ediyor” diyen Adham, “Kripto sektörü genelinde varlık fiyatlarında daha fazla önemli düşüş riski var” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap