BNB Chain, Kötü Amaçlı Projeleri ve Dolandırıcılıkları Tespit Eden Yeni Bir Araç Başlattı!

Bnb Chain ağ güvenliğini sağlamak için önemli adımlar atıyor...

BNB Chain, Kötü Amaçlı Projeleri ve Dolandırıcılıkları Tespit Eden Yeni Bir Araç Başlattı!

Kripto borsası devi Binance tarafından geliştirilen akıllı sözleşme özellikli blok zinciri, kullanıcıların kripto dolandırıcılığını tespit etmesine yardımcı olan yeni bir araç sunuyor.

Yeni bir şirket blog gönderisine göre, BNB Chain (BNB), dolandırıcılık olma riski yüksek kripto projelerini tespit etmeyi amaçlayan yeni bir blok zinciri tarama aracı olan Red Alarm’ı içeren merkezi olmayan bir uygulama (DApp) merkezi olan DappBay’i piyasaya sürüyor.

Blog gönderisinde önemli açıklamalar yapıldı;

“DappBay, kullanıcılara alanda daha güvenli gezinmek için gerekli araçları sunan BNB Zinciri ekosistemindeki bir DApp merkezidir. DappBay, kullanıcıların yatırımlarını potansiyel risklerden korumalarına yardımcı olmak için potansiyel yüksek riskli projeleri belirleyen, kullanımı kolay bir sözleşme riski tarama aracı olan Red Alarm’a sahiptir.

DappBay ayrıca, yatırımcıların yatırımları en üst düzeye çıkarabilmeleri için piyasa verilerine dayalı olarak yakın zamanda başlatılan dijital varlık projelerini sıralıyor.

“DappBay, piyasa verilerine dayalı olarak Gamefi, DeFi (merkezi olmayan finans), NFT (karşılıksız token) vb. dahil olmak üzere yakın zamanda başlatılan en iyi projeleri kısa listelere alıyor ve sıralıyor. ‘En Hızlı Kullanıcı Büyümesi’, ‘En İyi Performans Gösteren Jetonlar’ ve ‘Trend’ sıralamaları ile en yeni ve en popüler projeleri kolayca bulabilir ve yatırım fırsatlarını hızla değerlendirebilirsiniz. DappBay, piyasa verilerini kullanarak BNB Zinciri topluluğunun Gamefi, Defi, NFT ve diğerleri gibi yakın zamanda başlatılan en iyi projeleri kısa listeye almasına ve sıralamasına izin veriyor. En önemlisi, Kırmızı Alarm özelliği, kullanıcıların dolandırıcılardan bir adım önde olmalarına yardımcı olur; sistem, projelerle ilgili potansiyel riskler konusunda gerçek zamanlı olarak uyarıda bulunur ve topluluğun bilinçli yatırım kararları vermesine olanak tanır. Bu sadece BNB Zinciri topluluğu için değil, tüm blok zinciri topluluğu için bir atılım.”

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.