BNB Coin İçin Önemli Tarih! Yükselme Bu Tarihte

BNB Coin İçin Önemli Tarih! Yükselme Bu Tarihte

Binance, dünya çapında önde gelen bir kripto para borsasıdır ve BNB coin heh borsanın hem de BNB Beacon’un yerel para birimidir. Yakında BNB Beacon Zinciri (BEP2) için bir ağ yükseltmesi ve Hard Fork yapacaklarını açıkladılar. Yükseltme işlemi, yaklaşık 310.182.000 blok yüksekliğinde ve 21 Nisan 2023’te 11:00’da gerçekleştirilecek.

Yükseltme sürecinin bir parçası olarak, BNB Beacon Zinciri üzerindeki token yatırma ve çekme işlemleri 21 Nisan 2023 tarihinde 09:45’ten itibaren geçici olarak askıya alınacak. Bu süreç, ağdaki tüm işlemlerin düzgün bir şekilde işlenmesini ve yükseltmenin başarılı olmasını sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor.

BNB Beacon Zinciri, Ethereum 2.0 uyumlu bir zincir olup, kullanıcıların Binance Coin’lerini (BNB) stake etmelerini sağlayarak ödül kazanmalarını ve ağın güvenliğini artırmalarını sağlıyor. Yaklaşan yükseltme, ağın performansını ve güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Binance, BNB Beacon Chain’in kullanıcılarına güvenilir bir ağ sağlamak amacıyla yaklaşmakta olan yükseltmeyi destekliyor.

BNB Beacon Chain, Binance’in desteklediği birçok zincir arasında, kripto para alım satımı ve yatırımına yönelik talebin artmasıyla birlikte tekliflerini genişletmeye devam ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap