Boğa Ateşi Olabilecek Altcoin Haberleri!

Boğa Ateşi Olabilecek Altcoin Haberleri!

Büyüyen bir altcoin dünyasında, fiyat artışları ve piyasa kapitalizasyonları nedeniyle birkaç kripto para piyasayı günlük olarak yönetiyor. En son Shapella yükseltmesi, Ethereum’da (ETH) büyük bir artış sağladı ve madeni para başına 2.000 dolardan fazlaya ulaştı. Aynı şekilde, muhtemelen kripto pazarını farklı bir şekilde vurabilecek başka olaylar da kesinlikle var.

Kripto Dünyasında Neler Yaklaşıyor?

Bu Nisan ayında gerçekleşecek en son etkinlik, Amazon’un ‘Amazon Digital Marketplace’ adlı NFT pazar yerinin lansmanıdır. 24 Nisan tarihlidir. Edinilen bilgilere göre, ilk olarak ABD’deki kullanıcılara 15 koleksiyon sunulacak ve daha sonra bu koleksiyonlar yavaş yavaş dünyanın geri kalanına yayılacak.

Listede Amazon’un yanında bir Ethereum ölçeklendirme sistemi olan ImmutableX yer alıyor. Programın belirttiği gibi, ImmutableX Nisan ayında ‘Immutable Passport’u piyasaya sürecek. Bu, yalnızca Web3 oyuncuları için saklama dışı bir cüzdan, kimlik doğrulama ve oyuncu profili sağlayacak ve sahtekarlığa karşı koruma sağlayacaktır.

Bunların dışında Solana’nın Saga isimli kripto akıllı telefonunun da çeşitli ülkelerde 8 Mayıs’ta piyasaya çıkacağı duyurulmuştu. Saga’nın maliyeti, mevcut telekom ürünlerinden çok daha yüksek olan 1.000 $ olacak. Lansmanla ilgili olarak Saga, ilk 10.000 kullanıcının, özellikle ön sipariş verenler için sınırlı NFT koleksiyonu sürümünü seçmesine olanak tanıyan Saga Pass’i de sunuyor.

Bir blockchain platformu olan Chiliz, spor için yerel katman 1 blockchain’inin lansmanını duyurdu. Keşif için, başlangıç ​​aşamasında spor tabanlı Web3 projelerine daha fazla yatırım yapmak için Jump Crypto’dan 50 milyon dolarlık bir inkübatör ile başladı.

Ayrıca, alt sezondaki bu lansmanlar, bu kripto ekosisteminde muhteşem bir değişiklik yaratabilir ve yatırımcılar arasında coşkuyu zenginleştirebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap