Bu 2 Altcoin’de Önemli Gelişme Var!

Okuyucularımız için günün önemli 2 kripto para haberini derledik.

Bu 2 Altcoin’de Önemli Gelişme Var!

Bitcoin ve altcoinler yaşanan iflas dalgalarıyla düşüş yönlü hareket ediyor. Tüm bunlara rağmen altcoinler gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Bugün 2 altcoin’de önemli haberler geldi. İşte gelişmeler…

Polygon (MATİC) ve Covalent (CQT) Coin Ortaklığı

Web3 veri sağlayıcısı Covalent, Polygon’un Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu, zkEVM adlı sıfır bilgili ölçeklendirme çözümü testneti için stratejik bir otaklık kurdu. İşbirliği, geliştiricilerin, ve diğer Web3 kullanıcılarının, Polygon‘un (MATIC) büyüyen ölçeklendirme çözümleri kitinden güncel ve önemli bir data kümesine erişmesine yardımcı olacak.

SingularyNET (AGIX), F1R3FLY.io ile işbirliğine gitti

SingularyNET (AGIX), F1R3FLY.io ile son teknoloji bir programlama dili olan Rholang’ı entegre etmeyi hedeflediklerini duyurdu. Rholang, rho hesabının yenilikçi matematiğine dayanan eşzamanlı bir programlama dilidir. Özellikle çok işlemcili donanım bağlamında benzeri görülmemiş bir gelişmişlik ve verimlilik sunar.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap