Bu 2 Yapay Zeka Altcoin’de Yükseliş Bekleniyor!

Yapay zeka altcoinleri The Graph (GRT) ve Ocean Protocol (OCEAN) fiyatları olumlu seyrediyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyatında artışa yol açabilecek veriler var (analistlere göre).

Bu 2 Yapay Zeka Altcoin’de Yükseliş Bekleniyor!

The graph (GRT), verileri sorgulamak için kullanılan bir indeksleme protokolüdür. GRT fiyatı, Şubat 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,92 $’a ulaştığından beri uzun vadeli bir alçalan direnç çizgisinin altına düştü. Düşüş hareketi, Kasım 2022’de 0,05 $’a kadar düştü. Fiyat o zamandan beri yükseldi ve yılın en yüksek seviyesi olan 0,23 $‘a ulaştı.

Artışa rağmen fiyat direnç çizgisi tarafından bir kez daha reddedildi (kırmızı simgede gösterildi). Reddedilmesine rağmen haftalık RSI, yükseliş işareti olarak kabul edilen 50’nin üzerinde.

GRT token fiyatı patlarsa, bir sonraki dirence 0,52 dolardan yükselebilir. Bu, mevcut fiyattan %244’lük bir artış anlamına gelir.

Bununla birlikte, ret devam ederse, The Graph fiyatı, 0,06 $ civarındaki yıllık düşük seviyelerine geri dönebilir.

GRT/USDT Günlük Grafik. 
Kaynak: TradingView

Ocean Protocol (OCEAN) Fiyat Artışı Yeni Başlıyor

Ocean Protocol yapay zeka alanında uzmanlaşmış bir kripto para projesidir. Ancak The Graph’tan farklı olarak verilerden para kazanmaya odaklanır. Haftalık zaman dilimindeki teknik analiz, OCEAN için yükseliş görünümü veriyor. Fiyat, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana var olan uzun vadeli alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Koparma, başka bir yükseliş işareti olan 50’nin üzerinde bir RSI hareketi ile birleştirildi. İlk düşüşün ardından fiyat, çizgiyi geçen hafta destek olarak onayladı (yeşil simge).

Yukarı hareket devam ederse, bir sonraki direnç mevcut fiyattan %185 artışla 1,10 $ olacaktır.

Ancak, OCEAN coin fiyatı bir önceki alçalan direnç çizgisinin altında kapanırsa, bu, kırılmanın meşru olmadığı anlamına gelir ve bunu aşağı yönlü bir hareket takip eder. Bu durumda, ocean protocol fiyatı 0,50 dolara düşebilir.

OCEAN/USDT Haftalık Grafiği. 
Kaynak: TradingView

Sonuç olarak, hem OCEAN hem de GRT için fiyat hareketi olumlu görünüyor. Her iki kripto para da yaklaşık %200 artış potansiyeline sahip. Ancak, OCEAN için en yakın çapraz desteğin ve GRT için en yakın yatay desteğin altına düşmesi bu görünümü geçersiz kılacaktır. Bu durumda, her ikisi için de %50’lik düşüşler gelebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap