Bu Altcoin, Blockchain Tabanlı Mesajlaşma Uygulaması Kurabilir!

Bu Altcoin,  Blockchain Tabanlı Mesajlaşma Uygulaması Kurabilir!

Kendisini “katman 0 blok zinciri” olarak tanımlayan bir altcoin olan Polkadot (DOT), yakın tarihli bir dosyaya göre, blok zinciri tabanlı bir mesajlaşma uygulaması gibi görünen bir ticari marka tescili başvurusunda bulundu.

Polkadot Converse” ibaresi ticari marka olarak tescillendi ve uygulamaya ilişkin ek bilgiler dosyalamanın “ürünler ve hizmetler” bölümüne eklendi.

Ticari marka şunları kapsar:

Sosyal ağ için yazılım; çevrimiçi bir topluluk oluşturmak, yönetmek ve onunla etkileşim kurmak, elektronik mesajlar, grafikler, resimler, ses içeriği göndermek ve almak

Steemit, Tether’s Keet ve en son Nostr gibilerinin birkaç girişimine rağmen, sosyal medya web3 endüstrisinde hiçbir zaman başarılı olamadı.

CoinDesk verilerine göre Polkadot (DOT) coin, yaklaşık 7,5 milyar dolarlık piyasa değeriyle 11. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Sosyal medyaya ve anlık mesajlaşmaya giriş, daha önce parachain teknolojisi ve hızlı işlemler üzerinde çaba harcayan Polkadot’un odağını değiştirecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap